Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 08:31:29

Чернігів: ліквідовано розлив ртуті пошкодженого термометру

23.07.2013   07:11

21 липня о 18:45 у Чернігові до оперативно-диспетчерської служби Управління ДСНС надійшло повідомлення про те, що у помешканні 55-річної господарки по вул. Нахімова стався розлив ртуті з випадково розбитого медичного термометру.

МНС

МНС

До місця події прибув підрозділ радіаційно-хімічого та біологічного захисту аварійно-рятувального загону спецпризначення УДСНС у Чернігівській області. Фахівці зібрали залишки ртуті в кількості 2 г та провели демеркуризацію приміщення.

Рятувальники звертаються до населення з проханням бути уважними і обережними при користуванні ртутними термометрами, адже пари ртуті та її сполуки дуже отруйні.

Тож якщо у приміщенні розбито ртутного термометра, необхідно вивести всіх людей, провітрити приміщення та почати негайно збирати ртуть щіточкою на папір, або спринцівкою у скляну банку з розчином перманганату калію. Після цього забруднені місця необхідно вимити мильно-содовим розчином води або розчином перманганату калію.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.