Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 квітня, 16:22:25

Козелецький район: ліквідовано пожежу автомобіля. ФОТО

22.07.2013   12:59

21 липня о 06:54 до служби порятунку “101” у Козелецькому районі Управління ДСНС у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу автомобіля “Ford Sierra” на автотрасі державного значення Київ-Чернігів-Нові Яриловичи біля с. Кіпті.

Громадяни Республіки Білорусь 42-річний власник з дружиною та неповнолітньою дитиною їхали на відпочинок в Крим. У автомобіля 1983 р.в. під час руху почав відпадати паливний бак, який через тертя об асфальт спалахнув.

Власник помітив пожежу і зупинився. Родина вчасно встигла евакуюватися із палаючого транспортного засобу та забрати власні речі, адже через кілька хвилин вибухнуло газове устаткування.

Рятувальники Козелецького райвідділу Управління ДСНС, що прибули за викликом, оперативно загасили палаючий автомобіль.

По факту пожежі проводиться розслідування. Постраждалих нема.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини