Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 грудня, 23:48:46

Офіційна позиція УМВС України в Чернігівській області щодо закликів до штурму Ніжинського міського відділу УМВС

17.07.2013   15:45

В соціальній мережі Facebook (з подальшим поширенням в інтернет-просторі, зокрема, на ряді новинних ресурсів) з’явилося повідомлення від журналістки Ірми Крат про те, що 17 липня на 18:00 намічено штурм Ніжинського міського відділу міліції.

За словами ініціаторки подій, «участь в акції протесту приймуть рідні ув'язнених "ніжинських робінгудів", всі голови міських Ніжинських громадських організації та опозиційних політичних сил».

Після ознайомлення депутатів Ніжинської міської ради зі змістом цього повідомлення, в якому Ірма Крат звинувачує керівництво Ніжинського міського відділу міліції у «кришуванні» наркоторгівців та закликає до штурму міськвідділу, було проведено засідання постійної депутатської комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності і правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян міської ради міста Ніжина. На засіданні були присутні в.о. Ніжинського міського голови, депутати цього представницького органу.

Комісія висловила своє обурення та незгоду з позицією Ірми Крат. Депутати вважають, що деякі політики з інших регіонів заради дешевого піару згодні зіштовхнути громадян з міліцією аби розрекламувати свою політичну діяльність. У зв’язку з цим депутати Ніжинської міської ради висловили бажання особисто прийти на зустріч з Ірмою Крат аби вислухати суть її претензій до місцевої міліції.

Учасники засідання також повідомили, що комісія постійно контролює дотримання законності в діяльності Ніжинського МВ УМВС і не має жодних претензій до працівників підрозділу із вказаного питання. Депутати наголосили, що за час діяльності комісії з жовтня 2010 року по теперішній час скарг на дії або бездіяльність співробітників ніжинської міліції не надходило. Відтак заклики до протизаконних дій, висловлені Ірмою Крат, є спробою грубої провокації, намаганням штучно втягнути в конфлікт громадськість та міліцію.

На даний час міліція  м. Ніжина повністю контролює ситуацію та готова до несення служби з охорони  громадського порядку.

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини

За матеріалами СБУ до 12 років позбавлення волі засуджено російського військового, причетного до викрадення дитини 13:30

За матеріалами Служби безпеки України, до 12 років позбавлення волі заочно засуджено російського військового Миколу Хачатуряна, причетного до викрадення неповнолітньої дитини.

 Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача

Щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік» чекає на читача 13:26

Краєзнавчий щорічник «Знаменні і пам’ятні дати Чернігівської області на 2024 рік», який підготували працівники Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових, побачив світ і чекає на зацікавленого читача.

До 15 років позбавлення волі засуджено військовослужбовця, який забезпечував житлом і продуктами військових рф 13:20

За матеріалами ДБР суд ухвалив обвинувальний вирок співробітнику Служби Департаменту охорони об’єктів УДО України. Йому призначено 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна за вчинення державної зради. Також зрадника позбавлено військового звання «майстер-сержант».

Поліцейські Новгород-Сіверщини завітали з гостинцями до малечі на прикордонні 13:14

Ці діти щодня чують звуки вибухів та на собі відчувають всі труднощі військового часу. Маленькі мешканці прикордонних громад області чи не найбільше потерпають від нещадних ворожих обстрілів.

Олександр Ломако привітав зі святом працівників місцевого самоврядування та вручив відзнаки 10:57

Вчора, 7 грудня, з нагоди Дня місцевого самоврядування працівникам Чернігівської міської ради вручили почесні відзнаки міської ради та медалі «За оборону Чернігова».