Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 листопада, 11:39:49

Офіційна позиція УМВС України в Чернігівській області щодо закликів до штурму Ніжинського міського відділу УМВС

17.07.2013   15:45

В соціальній мережі Facebook (з подальшим поширенням в інтернет-просторі, зокрема, на ряді новинних ресурсів) з’явилося повідомлення від журналістки Ірми Крат про те, що 17 липня на 18:00 намічено штурм Ніжинського міського відділу міліції.

За словами ініціаторки подій, «участь в акції протесту приймуть рідні ув'язнених "ніжинських робінгудів", всі голови міських Ніжинських громадських організації та опозиційних політичних сил».

Після ознайомлення депутатів Ніжинської міської ради зі змістом цього повідомлення, в якому Ірма Крат звинувачує керівництво Ніжинського міського відділу міліції у «кришуванні» наркоторгівців та закликає до штурму міськвідділу, було проведено засідання постійної депутатської комісії з питань депутатської діяльності, етики, законності і правопорядку, охорони прав і законних інтересів громадян міської ради міста Ніжина. На засіданні були присутні в.о. Ніжинського міського голови, депутати цього представницького органу.

Комісія висловила своє обурення та незгоду з позицією Ірми Крат. Депутати вважають, що деякі політики з інших регіонів заради дешевого піару згодні зіштовхнути громадян з міліцією аби розрекламувати свою політичну діяльність. У зв’язку з цим депутати Ніжинської міської ради висловили бажання особисто прийти на зустріч з Ірмою Крат аби вислухати суть її претензій до місцевої міліції.

Учасники засідання також повідомили, що комісія постійно контролює дотримання законності в діяльності Ніжинського МВ УМВС і не має жодних претензій до працівників підрозділу із вказаного питання. Депутати наголосили, що за час діяльності комісії з жовтня 2010 року по теперішній час скарг на дії або бездіяльність співробітників ніжинської міліції не надходило. Відтак заклики до протизаконних дій, висловлені Ірмою Крат, є спробою грубої провокації, намаганням штучно втягнути в конфлікт громадськість та міліцію.

На даний час міліція  м. Ніжина повністю контролює ситуацію та готова до несення служби з охорони  громадського порядку.

Останні новини Чернігівщини

Ще сім населених пунктів Чернігівщини незабаром отримають генплани

Ще сім населених пунктів Чернігівщини незабаром отримають генплани 10:04

Відповідні проєкти рекомендуватиме до затвердження обласна архітектурно-містобудівна рада. Її чергове засідання провів 20 листопада начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Олександр Дмитрюк.

Проведено круглий стіл до 6-ї річниці Революції Гідності

Проведено круглий стіл до 6-ї річниці Революції Гідності 09:47

«За Гідність і Свободу» — під такою назвою 20 листопада в Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені В.Г. Короленка проведено круглий стіл з нагоди Дня Гідності та Свободи і чергової річниці Євромайдану.

В облраді обговорили актуальні питання законодавчого забезпечення та стан дотримання прав дитини на теренах Чернігівщини

В облраді обговорили актуальні питання законодавчого забезпечення та стан дотримання прав дитини на теренах Чернігівщини 09:36

Цьогоріч відзначається ювілейна річниця прийняття цих основоположних документів у сфері захисту прав дитини.

Народним депутатам України розповіли про проблеми бюджетного процесу-2020

Народним депутатам України розповіли про проблеми бюджетного процесу-2020 09:30

Про проблеми та перспективи бюджетного процесу-2020 говорили 20 листопада в Чернігівській міській раді представники регіонального відділення Асоціації міст України.

Визначено проєкти громадських організацій, які у 2020 році фінансуватимуться за кошти обласного бюджету

Визначено проєкти громадських організацій, які у 2020 році фінансуватимуться за кошти обласного бюджету 09:21

У Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської ОДА відбулися другий і третій етапи конкурсу громадських проєктів, які фінансуватимуться з обласного бюджету у 2020 році.