Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 14:37:24

Кордон за тиждень

16.07.2013   10:43

За минулий тиждень, з 9 по 14 липня 2013 року, на Чернігівщині через державний кордон України у встановленому порядку пропущено близько 197 тис. громадян та 34,5 тис. транспортних засобів, затримано 13 порушників державного кордону.

До адміністративної відповідальності притягнуто 57 осіб, на яких накладено штрафів на суму 7752 гривень. Через державний кордон не пропущено 69 осіб, з яких 23 – діти громадяни України, що не мали відповідних документів на право перетину державного кордону.

Спільно із співробітниками Чернігівської митниці в пунктах пропуску виявлено порушень законодавства та вилучено товарів на загальну суму 52 тисячі гривень.

Так у міжнародному автомобільному пункті пропуску "Грем'яч" у двох громадян Республіки Білорусь та громадянина Молдови, в результаті виявлення спільно із співробітниками митниці підроблених доручень на право керування транспортними засобами, вилучено легкові автомобілі Крайслер та Ауді, а також мікроавтобус Пежо. Вартість автомобілів склала майже 51 тисячу гривень.

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості допомагає здобути затребувану на ринку праці професію

Служба зайнятості допомагає здобути затребувану на ринку праці професію 13:36

А чи знаєте ви, що в службі зайнятості можна безкоштовно здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію? Протягом січня-жовтня 2019 року на Чернігівщині майже 3 тисячі безробітних громадян скористалися цією можливістю.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:32

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 11 листопада до 8:00 12 листопада 2019 року.

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем 09:16

Продовжуємо впроваджувати сучасні підходи у безпеці дорожнього руху. Цьогоріч на автошляхах державного значення Чернігівської області буде встановлено одинадцять демпферних систем - амортизаційних пристроїв, що слугують для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей.

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини