Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 05:56:39

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

16.07.2013   09:44

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 15 липня по 08 годину 16 липня 2013 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 1 пожежу в житловому секторі.
 
1. Пожежа в житловому секторі - Козелецький район, с. Савинка, вул. Братів Половинок, 14 - О 14 год. 54 хв. сталася пожежа господарчої будівлі (5х14 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено будівлю. Причина - розряд блискавки. Збиток - 5000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 70000 грн.
 
15.07.2013 року о 17 год. 40 хв. ліквідовано пожежу сухої трави та дільниць покладів залишків рослинності на осушених землях  біля с. Півнівщина, Городнянського району.
 
15.07.2013 року продовжувалось гасіння пожежі торфу біля с. Замглай, Ріпкинського району, яка виникла 11.07.2013 року на площі 2,2 га. Протягом доби ліквідовано горіння на площі 0,2 га. Залишається горіння окремими осередками  на площі 0,6 га.
 
Події на водних об'єктах:
26.06.2013 року близько 10 год. 00 хв. у ставку в с. Талалаївка, Ніжинського району, місцевими жителями було виявлено та піднято на поверхню тіло гр. Д., 1956 р.н., мешканця м. Ніжин, який потонув 26.06.2013 року. Причина смерті - механічна асфіксія через утоплення.
03.07.2013 року о 13 год. 00 хв. у р. Крутоносівка, в с. Вертіївка, Ніжинського району, місцевими жителями було виявлено та піднято на поверхню тіло гр. Г., 1963 р.н., мешканця с. Вертіївка, Ніжинського району, який потонув 03.07.2013 року. Причина смерті - механічна асфіксія через утоплення.
12.07.2013 року о 15 год. 30 хв. у ставку "Заводський", в с. Авдіївка, Сосницького району, місцевими жителями було виявлено та піднято на поверхню тіло гр. Ч., 1976 р.н., мешканця с. Авдіївка, який потонув 12.07.2013 року. Причина смерті - механічна асфіксія через утоплення.

Останні новини Чернігівщини

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50

9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації

Надзвичайні події в області за останню добу 11:43

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.

У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42

У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.

10 лютого: цей день в Україні і світі

10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48

День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини