Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 січня, 07:37:43

У Ріпкинському районі спільними зусиллями дільничний інспектор і потерпілий затримали злодіїв

16.07.2013   08:42

Після годинного переслідування злодіїв, які викрали з помешкання 1600 гривень, дільничний інспектор разом з потерпілим затримали зловмисників та доставили їх до Ріпкинського райвідділу УМВС в Чернігівській області.

Для дільничного інспектора Анатолія Артеменка та середа була звичайним робочим днем. Міліціонер якраз здійснював прийом громадян в приміщенні Сиберізької сільської ради. Розібравшись з питаннями заявників, Анатолій Володимирович вийшов на ґанок подихати свіжим повітрям, аж раптом нього промчала на шаленій швидкості ВАЗівська «шістка». Тут же під сільрадою загальмував «Ланос», водій крикнув, що переслідує злодіїв, які вкрали в нього гроші, і попросив допомоги.

Дільничний кинувся до машини і, як більш вправний водій, сів за кермо та продовжив переслідування втікачів. «Шістка» намагалася відірватися, розігнавшись до 150 км/год, петляла між селянськими садибами, але відірватися від досвідченого водія їй не вдавалося.

Натомість дільничний інспектор вправними маневрами заганяв втікачів у провулок в глухому куті села. Тож коли зловмисники зрозуміли, що опинилися у пастці, кинули машину й пустилися навтьоки. Інспектор спільно з потерпілим спочатку затримали двох пасажирів старшого віку, а згодом і жінку, яка переховувалася в лісочку. Ще під час погоні по селу дільничний викликав підмогу з райвідділу, тож коли міліціонер і потерпілий затримували зловмисниць, оперативна група на чолі з начальником райвідділу Романом Дєвицьким вже в’їжджала в село.

Затриманими виявилися жителі Чернігова, двоє з яких вже були раніше засуджені за крадіжки, але на шлях виправлення не стали. Третя затримана – жителька Броварів Київської області. Потерпілий розповів членам слідчо-оперативної групи, що вони з дружиною працювали на городі, коли почули собачий гавкіт у дворі. Спочатку не надали цьому особливого значення, але коли гавкіт посилився, поспішили до хати. У дворі подружжя побачило незнайомців, які цікавилися чи господарі не продають часник. Отримавши заперечну відповідь, незвані гості пішли на вулицю, де їх чекав автомобіль. Коли ж подружжя зайшло в будинок, в очі кинувся розгардіяш — все було перекинуте догори дном, а зі схованки зникли 1600 гривень.

Чоловік скочив у машину та кинувся наздоганяти «покупців часнику». На щастя, біля сільради він зустрів дільничного, з яким удвох вони і затримали зловмисників.

На сьогоднішній день крадії затримані до ІТТ Ріпкинського райвідділу внутрішніх справ в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вони перевіряються на причетність до подібних злочинів на території Чернігівщини та інших областей України. Стосовно них відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло) - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років. Розслідування триває.

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини