Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 05:36:12

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

15.07.2013   09:08

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 14 липня по 08 годину 15 липня 2013 року

Протягом доби зареєстровано 3 пожежі, з яких: 1 на об'єкті, 1 в житловому секторі та 1 на транспорті. Врятовано 1 людину. 
 
1. Пожежа в житловому секторі - м. Чернігів, вул. Червоногвардійська, 5 - О 12 год. 27 хв. сталася пожежа в квартирі дев'ятиповерхового житлового будинку. Вогнем пошкоджено облицювання стін та матрац. Причина - необережність під час куріння господаря. Збитки встановлюються. Врятовано господаря та матеріальних цінностей на суму 100 000 грн. Під час пожежі господар отримав незначні опіки нижніх кінцівок.
 
2. Пожежа на об'єкті - Менський район, с. Данилівка - О 19 год. 20 хв. сталася пожежа магазину-кафе (30х10 м, стіни цегляні, покрівля металева), що належить Менському споживчому товариству. Вогнем пошкоджено покрівлю на площі 10 кв.м та перекриття на площі 20 кв.м. Ймовірна причина - підпал. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 200 000 грн.
 
3. Пожежа на транспорті - Бобровицький район, біля с. Новий Биків - О 22 год. 24 хв. сталася пожежа автомобіля "ТАВРІЯ. Вогнем знищено автомобіль. Ймовірна причина - порушення герметичності газобалонного обладнання автомобіля. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 1 000 грн.

14.07.2013 року продовжувалось гасіння пожежі сухої трави та дільниць покладів залишків рослинності на осушених землях  біля с. Півнівщина, Городнянського району, яка виникла 09.07.2013 року на площі 2,5 га. Ліквідовано пожежу на площі 2,45 га. Продовжується горіння окремими осередками  на площі 0,05 га.
 
14.07.2013 року продовжувалось гасіння пожежі торфу біля с. Замглай, Ріпкинського району, яка виникла 11.07.2013 року на площі 2,2 га. Ліквідовано пожежу на площі 1,4 га. Продовжується горіння окремими осередками  на площі 0,8 га.

Останні новини Чернігівщини

За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03

Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини