Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 лютого, 18:15:19

Суд заслухав свідків у справі про замах на вбивство вагітної жінки

13.07.2013   15:16

Ніжинський місцевий суд продовжив розгляд справи за звинуваченням 36-річного жителя м. Борзна Чернігівської області у замаху на вбивство 21-річної вагітної жінки.

Цей резонансний злочин стався у березні нинішнього року. До чергової частини Борзнянського райвідділу УМВС України в Чернігівській області було повідомлено, що до центральної районної лікарні була доставлена 21-річна місцева жителька з проникаючим ножовим пораненням черевної порожнини. Жінка була вагітна, але ненароджену дитину врятувати не вдалося.

Виїздом на місце пригоди слідчо-оперативної групи та керівництва райвідділу було встановлено, що тілесні ушкодження жінці завдав 36-річний мешканець м. Борзна.

Підозрюваний з місця скоєння тяжкого злочину втік. Для його затримання, окрім працівників карного розшуку, було залучено бійців спецпідрозділу міліції «Беркут».

Правоохоронцями було встановлено, що затриманий раніше працював у органах внутрішніх справ. За порушення службової дисципліни він двічі був звільнений, але обидва рази — в 2004 та 2008 роках — поновлювався на службі за рішеннями суду. Втретє його було звільнено з ОВС у січні 2013 року.

Стосовно цього чоловіка було відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 15 та частиною 2 пунктом 2 статті 115 Кримінального кодексу України (замах на вбивство жінки, яка завідомо для винного перебувала в стані вагітності) — карається позбавленням волі на строк від 10 до 15 років або довічно.

В ході засідання суд заслухав свідків сторони обвинувачення, у залі були присутні представники потерпілої сторони, а також журналісти ряду видань та телевізійних каналів.

Враховуючи суспільний резонанс, викликаний цією справою в березні нинішнього року, у приміщенні Ніжинського суду та на прилеглій території було посилено охорону громадського порядку силами працівників Ніжинського міського відділу УМВС. Порушень громадського порядку не допущено.
 

Останні новини Чернігівщини

6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43

Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках

Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованої злочинної групи, члени якої організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 09:38

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту на території України.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:37

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

5 лютого: цей день в Україні і світі

5 лютого: цей день в Україні і світі 08:34

День 1443 Російська агресія - Day 1443 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини