Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 09:14:24

Танці на інвалідних візках у Чернігові вийшли на новий етап розвитку

03.12.2011   18:05

Танці на інвалідних візках у Чернігові вийшли на новий етап розвитку: вперше на сцену вийшла танцювальна пара із двох візочників.

“Два візки – це новий вид, і він значно складніший, ніж один візок і волонтер. Десь і візочки чіпляються, і ритмічно важче виконати такий танок”, – пояснила художній керівник Чернігівського міського громадського об’єднання інвалідів “Шанс” Леся Баринова.

Дебют відбувся на сцені обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм під час благодійного заходу, присвяченого Міжнародному дню інвалідів. Танець виконували 9-річна Настя Лалетіна та 14-річний Максим Сенча. Вони вперше виступали на великій сцені, й глядачі їх гаряче підтримували.

Водночас Леся Баринова підкреслила, що на якості виконання танцю позначилось непроведення організаторами генеральної репетиції концерту. “Громадська організація “Шанс” уже 6 років має власне приміщення площею 75 квадратних метрів. Репетиції танців на візках проходять у 22-метровій, затісній для цього кімнаті. Наші діти не привчені до великих сцен, і тому репетиції напередодні концертів дуже бажані. Я вважаю, що для таких дітей потрібно створювати умови і згадувати про них не тільки перед Днем інвалідів чи новорічними святами. Адже ми працюємо з ними щодня”, – сказала керівник ГО “Шанс”, депутат міськради Світлана Федорова.

У Чернігові танцями на візках діти й молодь з обмеженими можливостями займаються з 2008 року. В Україні вони належать до числа піонерів у цій справі. Троє перших танцюристів уже тренуються в обласному центрі “Інвастпорт” і готуються до змагань. У “Шансі” займаються 12 дітей.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=1061011

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:45

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 24 травня до 8:00 25 травня 2020 року.

З 25 травня відкрито сезон рибальства на річках Дніпро та Сож

З 25 травня відкрито сезон рибальства на річках Дніпро та Сож 08:27

25 травня 2020 року закінчується нерестова заборона на вилов риби на р. Дніпро та р. Сож.

За неправдиве повідомлення про замінування особу засудили до 4 років ув’язнення

За неправдиве повідомлення про замінування особу засудили до 4 років ув’язнення 08:05

Чотири роки ув’язнення просив прокурор для уродженця Городнянського району області, якого обвинувачували у неправдивому повідомленні про замінування.

За добу поліція вилучила з незаконного обігу ручну гранату і майже три сотні набоїв

За добу поліція вилучила з незаконного обігу ручну гранату і майже три сотні набоїв 07:52

В результаті профілактичних заходів, спрямованих на припинення незаконного обігу зброї і вибухівки, правоохоронці вилучили в різних частинах області значну кількість боєприпасів.

25 травня - День філолога

25 травня - День філолога 07:40

Філологія одна з найцікавіших наук, яка включає в себе цілу сукупність наукових напрямків, що вивчають нашу багату культурну спадщину, виражену як в літературній творчості, так і в мовній культурі.