Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 02:14:34

Танці на інвалідних візках у Чернігові вийшли на новий етап розвитку

03.12.2011   18:05

Танці на інвалідних візках у Чернігові вийшли на новий етап розвитку: вперше на сцену вийшла танцювальна пара із двох візочників.

“Два візки – це новий вид, і він значно складніший, ніж один візок і волонтер. Десь і візочки чіпляються, і ритмічно важче виконати такий танок”, – пояснила художній керівник Чернігівського міського громадського об’єднання інвалідів “Шанс” Леся Баринова.

Дебют відбувся на сцені обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм під час благодійного заходу, присвяченого Міжнародному дню інвалідів. Танець виконували 9-річна Настя Лалетіна та 14-річний Максим Сенча. Вони вперше виступали на великій сцені, й глядачі їх гаряче підтримували.

Водночас Леся Баринова підкреслила, що на якості виконання танцю позначилось непроведення організаторами генеральної репетиції концерту. “Громадська організація “Шанс” уже 6 років має власне приміщення площею 75 квадратних метрів. Репетиції танців на візках проходять у 22-метровій, затісній для цього кімнаті. Наші діти не привчені до великих сцен, і тому репетиції напередодні концертів дуже бажані. Я вважаю, що для таких дітей потрібно створювати умови і згадувати про них не тільки перед Днем інвалідів чи новорічними святами. Адже ми працюємо з ними щодня”, – сказала керівник ГО “Шанс”, депутат міськради Світлана Федорова.

У Чернігові танцями на візках діти й молодь з обмеженими можливостями займаються з 2008 року. В Україні вони належать до числа піонерів у цій справі. Троє перших танцюристів уже тренуються в обласному центрі “Інвастпорт” і готуються до змагань. У “Шансі” займаються 12 дітей.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=1061011

Останні новини Чернігівщини

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів 08:57

Рішенням міської Комісії з питані техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийнятим сьогодні, 25 січня, встановлені критерії для переведення шкіл та окремих класів у Чернігові на дистанційне навчання у зв’язку з захворюваністю учнів.

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади 08:54

Оголошено відбір на посади поліцейських офіцерів громади з обслуговування 32-х територіальних громад у всіх районах Чернігівської області.

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок 08:50

Співробітники Корюківського відділу поліції викрили мешканця Сновська, який підозрюється у підпалі церкви та скоєнні низки крадіжок з храму та господарств місцевих мешканців.

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко 08:35

Відповідне розпорядження №5/2022-рп Президент України Володимир Зеленський підписав 25 січня.

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті 08:32

Свій робочий візит у Сновську громаду голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус розпочав із відвідування закладів освіти — Сновського вищого професійного училища лісового господарства та міської гімназії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини