Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 січня, 23:37:21

Необмежений світ людей з обмеженими можливостями

03.12.2011   18:02

У Чернігові в міському Палаці культури відкрилася виставка робіт людей з обмеженими фізичними можливостями.

Оригінальні творчі роботи, виготовлені власноруч, представили підопічні Чернігівської міської громадської організації інвалідів “Життя триває”, Чернігівського міського осередку Всеукраїнської громадської організації “Астма Асоціація”, Чернігівської міської благодійної організації батьків і дітей інвалідів з дитинства “Логос”, Чернігівської міської асоціації “Конкордія”, Чернігівської міської громадської організації інвалідів “Гіппократ”, міського благодійного фонду “Милосердя і доброта”, Чернігівської громадської організації інвалідів “Дорога до серця”, а також учасник бойових дій Афганістану, інвалід II групи Володимир Головач та учасник бойових дій Афганістану, інвалід війни III групи Олександра Старікова.

Звертаючись до учасників заходу, заступник міського голови – керуючий справами виконкому Станіслав Віхров зазначив, що навіть вади здоров’я не заважають людям бачити навколишній світ у його яскравих барвах. Він сердечно подякував авторам творчих робіт за їхню майстерність, працелюбність, прагнення до повноцінного життя. “Своїм прикладом Ви надихаєте усіх нас цінувати й берегти кожну мить, навчаєте щирості й милосердю”, – зауважив С. Віхров. Він також відзначив надзвичайно важливу і потрібну суспільству діяльність керівників громадських організацій, що об’єднують людей із вадами здоров’я.

“Міська рада постійно підтримує цей актуальний напрямок роботи, кілька років ми фінансуємо цільову програму, спрямовану на допомогу знедоленим людям”, – нагадав заступник міського голови.

Останні новини Чернігівщини

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування 12:03

Комунікації правлять світом. Результатом грамотного спілкування у будь-якій сфері життя є гарні відносини та продуктивність.

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви 12:00

Кожне п’яте захворювання починається через стрес. Це фактично встановлений факт.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням 11:13

Взимку та навесні кондитери рекомендують готувати випічку з варенням. Пропонуємо кілька смачних та нескладних рецептів, які стануть в пригоді господиням.

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року 10:19

Основна подія тижня – це повний місяць у ніч з 17 на 18 січня.

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні 10:13

16 січня в Україні вшановують пам'ять захисників Донецького аеропорту та загиблих воїнів.