Борзнянський район: блискавка влучила у двох пастухів
3 липня о 18:00 до служби “101” у Борзнянському районі надійшло повідомлення про те, що в полі біля с. Велика Загорівка блискавка влучила у чоловіка та жінку.
Останні пасли худобу, як раптом почалась злива й блискавка влучила у дерево під яким сховалися від дощу пастухи. Внаслідок ураження електричним розрядом 82-річний чоловік і 39-річна жінка втратили свідомість. Разом з ними знаходився 16-річний син постраждалої.
На щастя з ним нічого не сталося й тому хлопець одразу викликав місцеву фельдшерку. Жінка швидко прибігла на місце події та почала надавати першу медичну допомогу постраждалим.
Одночасно з цим вона викликала колег з районної лікарні. Постраждалих з опіками різного ступеня тяжкості було доставлено до реанімаційного відділення Борзнянської районної лікарні. Стан їх здоров’я середньої-тяжкий.
У зв’язку з цим, рятувальники застерігають населення, що під час грози необхідно уникати відкритої місцевості та підвищених місць, не ховатись під окремо стоячими деревами, опорами електропередач, під навісами, біля металевих конструкцій. Ні в якому разі не можна купатись та плавати на човні.
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50
Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.
На Алеї Героїв оновили меморіальну експозицію зі світлинами та історіями загиблих воїнів 17:39
У Чернігові на Алеї Героїв 26 листопада оновили інформаційні стенди зі світлинами та короткими біографіями ще 60 військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи місто та Україну.
На Чернігівщині суд виніс вирок двом військовим рф, які незаконно позбавили волі та розстріляли мирних українців у Ягідному 16:47
Чернігівський районний суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження щодо військовослужбовців армії рф, які під час тимчасової окупації села Ягідне Чернігівського району незаконно позбавили волі двох цивільних чоловіків, утримували їх в нелюдяних умовах, а потім обох розстріляли. Суд ухвалив вирок окупантам – довічне позбавлення волі.
Безпека, освіта і відновлення після обстрілів: начальник ОВА працював у Новгород-Сіверському і Корюківському районах 16:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із заступником Дмитром Синенком здійснили робочий візит на прикордоння.
Заступниця міського голови Вікторія Пекур провела зустріч із батьківською спільнотою щодо функціонування чернігівських шкіл і садків 22:35
26 листопада, представниці батьківської спільноти — матері дітей, які навчаються у чернігівських школах або відвідують дитячі садки — зібралися під стінами Чернігівської міської ради з ініціативою обговорити низку питань, що їх турбують.