Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 березня, 15:18:38

Туристичний зліт молоді в с.Лісконоги. ВІДЕО

03.07.2013   08:20Агенцiя

За традицією у червні місяці в Н.-Сіверському районі проводиться районний туристичний зліт молоді. Цього року він проводився втретє в с. Лісконоги.

Третій районний туристичний зліт молоді проходив в с. Лісконоги за підтримки райдержадміністрації, зібрав чимало любителів активного відпочинку та туризму. На зльоті було представлено 15 команд, участь в якому брали майже всі територіальні громади нашого району. Обов'язковою умовою проведення заходу було те, що всім його учасникам повинно було бути не менше 16 років.

Новгород-Сіверська РДТРК "Сіверська"

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські затримали підозрюваного у підпалі 15:08

Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного чоловіка, який підозрюється в умисному підпалі господарського приміщення на ґрунті конфлікту з сусідкою.

Поліція Чернігівщини затримала двох озброєних зловмисників, які вчинили розбійний напад на ветерана ЗСУ 14:47

Двоє мешканців Корюківщини озброївшись зв'язали та побили ветерана, щоб заволодіти його коштами у сумі 270 тисяч гривень.

Своєчасна діагностика та безперервне лікування – запорука ефективності в боротьбі з туберкульозом 14:14

Сьогодні, у Всесвітній день боротьби з туберкульозом, про протидію та запобігання цьому захворюванню говорили на брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА.

У Чернігові відбулася координаційна зустріч з питань протидії сексуальному насильству, пов’язаному з конфліктом 13:43

Днями в області працюють представники низки агенцій ООН, щоб скоординувати роботу у сфері запобігання та реагування на сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом (СНПК).

У Ніжині слідчі поліції скерували до суду обвинувальний акт щодо водія, який спричинив смертельну ДТП 13:17

Слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління Чернігівської області завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно 46-річного чоловіка, який здійснив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини