Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 9 січня, 08:58:23

Чернігівська область: за 3 дні вода забрала 3 життя

01.07.2013   13:26

28 червня о 16:00 з р. Десна (біля пішохідного мосту) в м. Чернігів працівниками рятувальної станції № 1 було піднято на поверхню тіло чоловіка.

29 червня о 13:30 біля с. Обмачево Бахмацького району з р. Сейм було піднято на поверхню тіло 35-річного місцевого жителя.

30 червня о 02:30 з р. Десна в м. Чернігові рятувальниками Чернігівської міської станції №1 було піднято на поверхню тіло 41-річної жінки, мешканки м. Чернігів.

Причини та обставини трагедій встановлюють правоохоронні органи.

Останні новини Чернігівщини

Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40

Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.

8 січня: цей день в Україні і світі

8 січня: цей день в Україні і світі 08:31

День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини