Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 08:46:21

У Чернігові військовослужбовці відзначили 20-ту річницю створення військової частини. ФОТОрепортаж

02.12.2011   14:34

У Чернігові військовослужбовці Регіонального центру радіоелектронної розвідки "Північ", яким командує полковник Сергій Бачурін, відзначили 20-ту річницю створення військової частини.

У клубі Регіонального центру ювілярів привітали начальник розвідувального управління - заступник начальника штабу Командування Сухопутних військ Збройних Сил України з розвідки полковник Андрій Шевченко, заступник начальника управління 41-го центру радіоелектронної розвідки Головного управління розвідки Міністерства оборони України полковник Дмитро Михайлов, заступник Чернігівського міського голови Станіслав Віхров, голова Деснянської у місті Чернігові ради Юрій Горбань, народний депутат Верховної ради України Володимир Лещенко та інші почесні гості. Також військовослужбовців частини приїхали привітати чимало колишніх офіцері та солдатів центру, серед яких і перший командир полковник Микола Ступаков.

- За 20 років своєї діяльності частина пройшла нелегкий шлях і на сьогодні утвердилась як цілісна, злагоджена і боєздатна військова одиниця, яка в мирний час виконує бойові завдання, - зазначив полковник Андрій Шевченко. - Я впевнений, що ви докладете всіх зусиль, щоб і надалі з гідністю нести високе звання розвідника! Вірю, що ви завжди будете патріотами, професіоналами і з гідністю виконуватимете  поставлені завдання.

Також полковник Шевченко з гордістю повідомив присутніх, що на сьогодні Регіональний центр радіоелектронної розвідки "Північ" є однією з найкращих військових частин розвідки Сухопутних військах Збройних Сил України.

Багатьох військовослужбовців цього дня було нагороджено почесними грамотами та подяками. За сумлінне виконання службових обов'язків і досягнення високих результатів у військовій службі, вагомий особистий внесок у справу розвитку Сухопутних військ та з нагоди ювілею наказом командувача Сухопутних військ  Збройних Сил України генерал-полковника Геннадія Воробйова групу офіцерів було нагороджено почесним нагрудним знаком "За службу" та наручним годинником.

Завершились урочистості святковим концертом артистів Військово-музичного центру Сухопутних військ ЗС України. Серед яких чудові музичні номери виконували солісти центру Світлана Макаренко, Ольга Рогожа, Тетяна Манойленко та Сергій Бусло у супроводі танцювального балету "Модерн".
Довідково. Регіональний центр радіоелектронної розвідки "Північ" - військова частина командування Сухопутних військ Збройних Сил України, а з питань організації та несення бойового чергування, він також підпорядковується Головному центру радіоелектронної розвідки і призначений для контролю оперативної та радіоелектронної обстановки в ході виконання завдань бойового чергування на визначеному напрямку.

Військовослужбовці регіонального центру радіоелектронної розвідки "Північ" беруть активну участь в організації та проведенні гарнізонних заходів, командування частини тісно співпрацює з організацією ветеранів розвідників. Ветерани беруть участь в організації та проведенні урочистостей, державних та професійних свят центру, сприяють розвитку та будівництву частини, примноженню військових традицій розвідників. Також, військовослужбовці центр є шефами загальноосвітніх навчальних закладів № 33 і № 28, з якими налагоджена тісна співпраця, постійно проводяться військово-патріотичні, спортивні та святкові акції.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:45

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 24 травня до 8:00 25 травня 2020 року.

З 25 травня відкрито сезон рибальства на річках Дніпро та Сож

З 25 травня відкрито сезон рибальства на річках Дніпро та Сож 08:27

25 травня 2020 року закінчується нерестова заборона на вилов риби на р. Дніпро та р. Сож.

За неправдиве повідомлення про замінування особу засудили до 4 років ув’язнення

За неправдиве повідомлення про замінування особу засудили до 4 років ув’язнення 08:05

Чотири роки ув’язнення просив прокурор для уродженця Городнянського району області, якого обвинувачували у неправдивому повідомленні про замінування.

За добу поліція вилучила з незаконного обігу ручну гранату і майже три сотні набоїв

За добу поліція вилучила з незаконного обігу ручну гранату і майже три сотні набоїв 07:52

В результаті профілактичних заходів, спрямованих на припинення незаконного обігу зброї і вибухівки, правоохоронці вилучили в різних частинах області значну кількість боєприпасів.

25 травня - День філолога

25 травня - День філолога 07:40

Філологія одна з найцікавіших наук, яка включає в себе цілу сукупність наукових напрямків, що вивчають нашу багату культурну спадщину, виражену як в літературній творчості, так і в мовній культурі.