Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 16:21:01

За рівні можливості в реалізації права на працю

28.06.2013   13:01Агенцiя

На сьогодні в місті до 200 жінок-інвалідів працездатного віку перебувають на обліку в Чернігівському міському центрі зайнятості.

Чи можливе особистісне зростання цих жінок в існуючих умовах, як забезпечити рівні права та можливості для цих та всіх інших безробітних жінок-інвалідів і водночас зорієнтувати в професійному плані тих, хто цього потребує? На ці та інші питання шукали відповідь учасники школи тренінгу, що проводила роботу 6-8 червня в рамках Програми захисту трудових прав жінок з інвалідністю.

Тренінгові заняття на задану тематику мали міжрегіональний статус, адже до співпраці підключилися представники Вінницької та Чернівецької областей. За круглим столом відбувся обмін досвідом роботи, також були визначені пріоритетні напрямки спільної роботи в регіонах.

Реалізація самої Програми відбуватиметься від травня до жовтня 2013 року зусиллями громадської організації "Фундація прав людини" за підтримки Міністерства закордонних справ Литовської Республіки.

На Чернігівщині традиційними регіональними партнерами фундації виступили міське об'єднання інвалідів "Шанс" та обласна громадська організація інвалідів "Центр соціально-психологічної реабілітації "Єдність".


Олена Левон

 

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.