Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 20:33:26

На Чернігівщині міліціонери розкрили вбивство, замасковане під ДТП

26.06.2013   09:37

Приїхавши на виклик про ДТП із загиблим, слідчо-оперативна група Козелецького райвідділу внутрішніх справ «по гарячих слідах» розкрила вбивство.

Невідомий зателефонував в міліцію і повідомив, що на автодорозі Київ – Чернігів - Нові Яриловичі в районі АЗС села Єрків невстановлений автомобіль збив чоловіка та залишив місце пригоди.

Прибулі на місце пригоди міліціонери одразу визначили, що покійний отримав смертельне поранення голови не від автомобіля, а пляшкою, яка валялася тут же на асфальті. Загиблим виявився мешканцем сусіднього села, який вночі із товаришем купував пиво в магазині на АЗС.

Міліціонери опитали працівників автозаправної станції, розташованої неподалік місця злочину. Персонал розповів, що серед ночі до них в магазин зайшли двоє парубків купити пива. Один з них побачив через дорогу чоловіка, який голосно кричав і розмахував сумкою із пляшками. Хлопець направився до нього аби поговорити. Що було далі заправник не бачив, а згодом товариш побачив тіло свого друга на узбіччі.

Стало зрозуміло, що потрібно шукати саме цього галасливого чоловіка. Сівши в патрульний автомобіль, експерт-автотехнік разом з інспектором ДАІ рушили трасою в пошуках чоловіка, словесний портрет якого їм описали на АЗС. Через декілька кілометрів міліціонери побачили особу, яка йшла прямо по трасі й поводила себе неадекватно, а побачивши людей у формі, пустилася навтьоки. Міліціонери затримали утікача й доставили на АЗС, де його одразу упізнали.

Як стало відомо, тієї ночі між чоловіками виник конфлікт, що завершився бійкою, в ході якою потерпілий отримав декілька ударів пляшкою по голові. Затриманий 38-річний уродженець Чернівецької області (який не має постійного місця проживання) дав правдиві покази, стосовно нього відкрите кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України (убивство) - карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років.

Останні новини Чернігівщини

Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54

Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.

Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33

Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.

За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11

За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.

Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43

Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.

Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21

Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини