Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 червня, 12:11:21

На кордоні затримали партію ліків від гемофілії А

25.06.2013   14:24

23 червня в міжнародний автомобільний пункт пропуску «Нові Яриловичі» на в’їзд в Україну під керуванням громадянина 39-річного РФ Євгена Г. прибув автомобіль «Ford Mondeo».

З метою недопущення незаконного  переміщення через державний  кордон товарів безпекової складової  та виходячи з оцінки аналізу ризику прикордонним нарядом, враховуючи нервову поведінку водія, ініційовано проведення поглибленого огляду автомобіля. Автомобіль перенаправили зі смуги руху «зелений коридор» на «червоний», де прикордонно-митна оглядова група здійснила його поглиблену перевірку.

В результаті перевірки в багажному відділені, в двох поліетиленових пакетах для заморожених продуктів, виявлено 50 комплектів медичного препарату «Koate-DVI». Власником ліків визнав себе водій. Ліки вилучено та оцінено у 96416 гривень.

Довідка

Латинська назва: Koate-DVI
Фармакологічні групи: Коагулянти (у тому числі фактори згортання крові), гемостатики
Нозологічна класифікація (МКБ-10): D66 Спадковий дефіцит фактора VIII. D68.4 Набутий дефіцит фактора згортання. D68.8 Інші уточнені порушення згортання. R58 Кровотеча, не класифіковані в інших рубриках
Фармакологічна дія
Діюча речовина (МНН) Антигемофільний фактор VIII плазматичний (Antihemophilic factor VIII)
Застосування: Гемофілія A; набута недостатність фактора VIII; захворювання, що супроводжуються утворенням антитіл до чинника VIII.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини