Латвійка везла два "ROLEXи" вартістю 600 тисяч гривень
Вчора в пункті пропуску «Нові Яриловичі» у громадянки Латвії знайшли два коштовних годинника.
Жінка прямувала в Україну рейсовим автобусом «Неоплан» сполученням «Рига – Київ». Повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.
Працівники пункту пропуску запідозрили, що вона може приховано перевозити речі. Саме тому прикордонники подали заяву на проведення спільного з працівниками митниці поглибленого огляду.
У ході перевірки з'ясувалося, що 26-річна латвійка везла 2 годинники фірми «ROLEX». Після цього пасажирка заявила, що годинники її попросили перевезти до Києва.
Наразі коштовні годинники вартістю 600 тисяч гривень вилучено.
pvu.gov.ua
Останні новини Чернігівщини
21 травня: цей день в Україні і світі 08:20
День 1548 Російська агресія - Day 1548 Russian aggression
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression