Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 15:29:33

Щорський район: під час ДТП один юнак загинув ще троє у тяжкому стані

25.06.2013   08:19

23 червня о 06:55 до служби “101” у Щорському районі надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду в селі Н. Боровичі.

За попередніми даними, 23-річний водій автомобіля “ВАЗ-2106” разом з трьома друзями їхали в напрямок села Горск. Водій на великій швидкості не впорався з керуванням та зіткнувся з придорожнім деревом.

Внаслідок зіткнення від сильного удару вщент зім’ялась права частина автівки, вазівку розвернуло та перекинуло. Пасажир автомобіля 17 річний юнак від отриманих травм загинув на місці пригоди.

Хлопця затиснуло конструкціями знівеченого авто, щоб дістати тіло до місця пригоди прибули рятувальники, за допомогою спецінструменту провели комплекс невідкладних робіт та витягли загиблого.

Ще два пасажира 17, 29-років та водій каретами швидкої допомоги у важкому стан були доправлені до Щорської центральної районної лікарні в реанімаційне відділення. На ранок 24 червня одного з постраждалих було переведено до Чернігівської обласної лікарні..

По факту ДТП проводиться розслідування правоохоронними органами.
 

Останні новини Чернігівщини

 «Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу

«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10

До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.

російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині

російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08

Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:01

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58

З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.

Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині

Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57

З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини