Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 21:34:03

Системи управління – для чернігівських управлінців

20.06.2013   14:46

Про особливості впроваження систем управління у органах виконавчої розповіли спеціалісти державного підприємства "Чернігівстандартметрологія" під час семінару для фахівців обласної державної адміністрації.

Про це повідомив начальник відділу систем управління ДП "Чернігівстандартметрологія" Анатолій Шарамко.

"В усьому світі система управління якістю відповідно до стандарту ДСТУ ISO 9001:2009 успішно зарекомендувала себе в органах управління. Тепер і чернігівські управлінці отримали інформацію щодо практичної побудови системи її роботи", - сказав він.

На захід, організований Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, буди запрошені фахівці обласної державної адміністрації.

Вони мали можливість поспілкуватися зі спеціалістами, отримати відповіді на всі питання, що стосуються системи управління якості. Окреме практичне заняття було присвячене аспектам запровадження системи електронного документообігу.

"Спеціалісти ДП "Чернігівстандатметрологія" постійно надають консультації підприємствам та організаціям і мають великий досвід у впровадженні систем управління якістю, безпечністю харчової продукції", - підкреслив генеральний директор підприємства Валентин Бакуменко.

Останні новини Чернігівщини

Завершився тиждень дистанційного навчання з представниками  служб у справах дітей Чернігівської області

Завершився тиждень дистанційного навчання з представниками служб у справах дітей Чернігівської області 17:53

З 19 по 25 травня тривало навчання за програмою «Основні напрями діяльності органів місцевої влади щодо захисту прав та законних інтересів дітей».