Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 вересня, 09:09:44

Системи управління – для чернігівських управлінців

20.06.2013   14:46

Про особливості впроваження систем управління у органах виконавчої розповіли спеціалісти державного підприємства "Чернігівстандартметрологія" під час семінару для фахівців обласної державної адміністрації.

Про це повідомив начальник відділу систем управління ДП "Чернігівстандартметрологія" Анатолій Шарамко.

"В усьому світі система управління якістю відповідно до стандарту ДСТУ ISO 9001:2009 успішно зарекомендувала себе в органах управління. Тепер і чернігівські управлінці отримали інформацію щодо практичної побудови системи її роботи", - сказав він.

На захід, організований Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, буди запрошені фахівці обласної державної адміністрації.

Вони мали можливість поспілкуватися зі спеціалістами, отримати відповіді на всі питання, що стосуються системи управління якості. Окреме практичне заняття було присвячене аспектам запровадження системи електронного документообігу.

"Спеціалісти ДП "Чернігівстандатметрологія" постійно надають консультації підприємствам та організаціям і мають великий досвід у впровадженні систем управління якістю, безпечністю харчової продукції", - підкреслив генеральний директор підприємства Валентин Бакуменко.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині з початку року 4771 платник відкрив власну справу

На Чернігівщині з початку року 4771 платник відкрив власну справу 09:06

З початку року на території Чернігівської області власну справу зареєстрували 4771 платник, зокрема 590 юридичних осіб та 4181 фізична особа-підприємець.

Смерть дитини внаслідок ДТП. Судитимуть 18-річного юнака з Ніжинського району

Смерть дитини внаслідок ДТП. Судитимуть 18-річного юнака з Ніжинського району 08:34

Ювенальним прокурором Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно 18-річного мешканця Ніжинського району за ч. 3 ст. 286-1 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, що спричинило смерть потерпілого).

У Чернігові судові охоронці вчилися рятувати людей 08:32

Серцевий напад, ураження струмом, аварія на дорозі, травма чи опік – ці та безліч інших ситуацій можуть стати смертельно-небезпечними для людини.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:19

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 вересня по 8:00 24 вересня 2021 року

24 вересня - Міжнародний день караванника

24 вересня - Міжнародний день караванника 07:55

Взаємна підтримка, захист та допомога в супроводі і транспортуванні торгових вантажів або пересуванням групи людей з однієї місцевості в іншу, колись спонукало нас до об’єднання. Так виникли каравани.