Чернігівські міліціонери затримали браконьєрів
Правоохоронці затримали шістьох мешканців області, які зяберними сітками завдали рибному господарству України збитків більше ніж на 60 тисяч гривень.
Працівники міліції продовжують стояти на сторожі природних багатств нашої держави, “виловлюючи” браконьєрів, які варварськи винищують рибні запаси наших річок. Так, лише протягом однієї доби 18 червня було затримано шістьох мешканців області, які займалися незаконним виловом риби зяберними сітками.
На Дніпрі в урочищі Коноплянка Ріпкинського району Чернігівської області працівники лінійного відділення в річковому порту “Чернігів” затримали батька й сина з приятелем, які виловили риби цінних порід на 20 тисяч гривень. За даним фактом проводиться перевірка.
В ході відпрацювання Куликівського району працівники держслужби боротьби з економічною злочинністю Куликівського РВ спільно з працівниками “Чернігіврибохорони” затримали двох жителів с.Вертіївка Ніжинського району, які своїми браконьєрськими діями завдали збитків рибному господарству на 35 тисяч гривень. Ці нищівними виловили 100 щук, 40 карасів, 7 в’юнів та 30 пліток. Стосовно порушників відкрито кримінальне провадження за статтею 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) – карається обмеженням волі на термін до трьох років з конфіскацією знарядь промислу та всього добутого.
На забоці Десни неподалік села Друцьке Чернігівського району працівники лінійного відділення в річковому порту “Чернігів” виявили факт незаконного вилову риби забороненими знаряддями лову – сітками зяберними жителем Менського району. Чоловік виловив риби цінних видів на 5 тисяч гривень. За даним фактом проводиться перевірка.
Останні новини Чернігівщини
Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08
Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.
Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06
Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.