Порушень на суму майже 180 тис грн. виявили фінінспектори під час ревізії Старобасанської школи-інтернату
Під час ревізії у Старобасанській загальноосвітній школі-інтернаті фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області встановили фінансових порушень на суму майже 180 тис грн.
Так, працівникам школи-інтернату було незаконно нараховано та виплачено 48,1 тис грн. за виконання обов’язків по догляду за конями. І це при тому, що даний вид тварин в школі-інтернаті не рахувався. Ще майже 7 тисяч гривень було нараховано керівникам гуртків за роботу, що фактично не проводилася.
Крім того, було виявлено факт понаднормового списання продуктів харчування на суму 17,7 тис грн.
За результатами ревізії закладу направлено вимоги щодо усунення виявлених порушень та притягненню винних осіб до дисциплінарної відповідальності, складено 6 протоколів про адміністративні правопорушення за ст.. 164-2 КУпАП. Також, застосовані фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та призупинення бюджетних асигнувань. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Чернігівської області та управління освіти і науки Чернігівської ОДА.
Прес-служба Держфінінспекції в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57
Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55
Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.
Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.