Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 лютого, 20:18:56

Підліток-вбивця 4-річного хлопчика поранив заточкою співробітника СІЗО

17.06.2013   16:24Агенцiя

У Чернігові 15-річний підозрюваний у вбивстві 4-річної дитини поранив співробітника СІЗО. Про це повідомив прес-секретар прокуратури Валерій Литовченко, пише "Комсомольская правда в Украине".

У якості зброї підліток обрав ложку, яку перед цим заточив. У прокуратурі кажуть, що ложка є предметом, який у СІЗО тримати дозволено.

"Підозрюваний поранив контролера ізолятора, коли заарештовані поверталися в корпус з прогулянки. Зараз поранений співробітник - у лікарні. Його життю нічого не загрожує", - розповів Литовченко.

За фактом розпочато кримінальне провадження за статтею 345 КК України (умисне заподіяння тяжкого тілесного ушкодження співробітнику правоохоронних органів у зв'язку з виконанням ним службових обов'язків). Санкція цієї статті передбачає від 5 до 12 років позбавлення волі, повідомив прес-секретар прокуратури. Розслідуванням займається міліція.

"В ході перевірки ми дамо оцінку і діям співробітника СІЗО", - додав він.

Нагадаємо, 6 червня у Чернігові в лісопосадці, в несвідомому стані, з численними травмами голови та порізами на тілі, було знайдено 4-річного хлопчика, що зник напередодні.

Наступного дня правоохоронці затримали вбивцю - ним виявився 15-річний Дмитро П., який зізнався у скоєному. Як стало відомо, у 12-річному віці підліток вже притягувався до відповідальності за вбивство пенсіонера.

 

http://tsn.ua/ukrayina/pidlitok-vbivcya-4-richnogo-hlopchika-poraniv-zatochkoyu-spivrobitnika-sizo-298736.html
 

Останні новини Чернігівщини

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває»

«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45

20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.

Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39

До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини

Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35

Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.

20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30

День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.