Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 листопада, 13:14:12

18 червня буде перекрито рух транспорту вулицею Горького

17.06.2013   15:29Агенцiя

У зв’язку з проведенням будівельних робіт у вівторок 18 червня з 9-ї до 15-ї години буде перекрито рух транспорту по вулиці Горького на ділянці від перехрестя з проспектом Перемоги до перехрестя з вулицею Чернишевського.

Рух автобусів маршруту №42 ”Протитуберкульозний диспансер – вул. Одинцова” буде здійснюватись у прямому напрямку по вулиці Мстиславська і далі за маршрутом, та у зворотньому напрямку – по вулиці П’ятницька й далі за маршрутом.

Управління транспорту та зв’язку міської ради просить автомобілістів та пасажирів з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, планувати свої маршрути з урахуванням зазначених обмежень та дотримуватись Правил дорожнього руху.

За повідомленням управління транспорту та зв’язку міської ради

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:25

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

13 листопада: цей день в Україні і світі

13 листопада: цей день в Україні і світі 09:04

День 1358 Російська агресія - Day 1358 Russian aggression

Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28

Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні»

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19

Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини