Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 18 квітня, 21:18:11

Продовжується вивезення пестицидів з території Чернігівщини

01.12.2011   17:04Агенцiя

Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Чернігівській області разом з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування визначило одним з пріоритетних напрямів природоохоронної діяльності ліквідацію застарілих пестицидів та отрутохімікатів з території усієї області.

Наразі продовжується робота з вивезення непридатних для використання хімічних засобів захисту рослин (далі – ХЗЗР) з території Чернігівщини. 28 листопада 15 тонн хімікалій вивезено за межі області з Ріпкинського району.

Продовжується збирання у спеціальну тару та вивезення шкідливих та непридатних для навколишнього природного середовища хімічних речовин у Бахмацькому та Щорському районах області, 29 листопада вивезено відповідно 22,91 та 6,2 тонни.

Станом на 1 грудня проведено роботи з екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення та знешкодження непридатних до використання пестицидів і тари від них: за рахунок обласного фонду охорони навколишнього природного середовища – 292,473 тонни, за рахунок державного фонду – 88,8 тонн.

До кінця поточного року вивезення пестицидів з територій інших районів Чернігівщини буде продовжуватись.

Радченко Наталія, заступник начальника відділу – керівник прес-служби Держуправління ОНПС в Чернігівські області

Останні новини Чернігівщини

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня

Традиційна кухня: 7 українських страв квітня 12:36

Для нашого регіону характерна велика кількість рослинної їжі. Українська кухня — це варіння, тушкування, запікання, смаження, пряження.

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска

Смачні рецепти вихідного дня: сирна паска 12:19

За два тижні Великдень. А отже, варто продумувати страви, які будете готувати. Пропонуємо рецепт сирної паски, що традиційно готується на свято Великодня.

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 11:50

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на наступний тиждень з 19 по 25 квітня 2021 року

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць

18 квітня - Міжнародний день пам’яток та історичних місць 10:14

Цей День встановлений в 1983 році Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (ІКОМОС), створеної при ЮНЕСКО. Відзначається з 18 квітня 1984 року.