З початку року на прийомі у прокурорів побувала майже тисяча чернігівців
Питання організації роботи з розгляду звернень та особистого прийому громадян перебувають на постійному контролі у керівництва прокуратури області.

За інформацією старшого прокурора прокуратури області з питань розгляду листів та прийому громадян Тамари Герасименко, з початку року до органів прокуратури області надійшло понад чотири тисячі звернень, більша частина з яких вирішена по суті.
На особистий прийом до прокурорів звернулось 950 громадян, кожного десятого з них прийнято особисто прокурором області.
За поточний рік прокурор області та його заступники відвідали майже усі райони області для проведення прийому громадян за місцем їх проживання.
Детальніше про графік прийому громадян керівництвом прокуратури області можна дізнатися у підрозділі звернень за адресою: м. Чернігів, вул. Князя Чорного, 9 або за номером телефону (0462) 69-98-82.
Останні новини Чернігівщини
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 11 чернігівців 16:32
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 13 жовтня затвердив чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.
Чернігівська обласна дитяча лікарня крокує до європейської медичної спільноти 15:51
В рамках Форуму Міжнародного медичного партнерства, який цьогоріч пройшов під гаслом «Від лікаря до лікаря» (International Medical Partnership Forum: From Doctor to Doctor) 9 жовтня у Києві було підписано Меморандум про співпрацю між Чернігівською обласною дитячою лікарнею та Університетською клінікою міста Лілль (Франція).
Олімпіади мужності й таланту: діти Чернігівщини – приклад незламності 15:20
Попри складну безпекову ситуацію, численні повітряні тривоги та безсонні ночі дітей, їхніх батьків і педагогів, освітяни Чернігівщини вкотре довели згуртованість, відповідальність і відданість своїй справі.
Понад 2 мільйони гривень — на підтримку чернігівських сімей із новонародженими 14:28
Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини буде надано ще 77 чернігівкам, зареєстрованим у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат становить 2 265 000 гривень.
До уваги ВПО та отримувачів різних видів соціальних допомог! 13:37
Нагадуємо, що з 1 липня 2025 року внутрішнє адміністрування соціальних допомог, в тому числі і допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, передано до органів Пенсійного фонду України.