У Чернігові дівчина на американських гірках розрізала собі підборіддя
Після катання обличчя Юлії було все в крові – на підборіддя у лікарні наклали три шви.
У Чернігові 25-річна дівчина травмувалася під час катання на американських гірках, повідомляє кореспондент ТСН.
Юлія підвелася з крісла вся в крові. Виявилося, що під час катання вона напоролася на металеву ручку, яка розрізала їй підборіддя.
Їй викликали "швидку". У лікарні дівчині наклали три шви. Юлія написала заяву до міліції, аби ті з'ясували, як так вийшло – замість задоволення травма і шрам.
Оператор атракціону Євген Шаш припускає, що дівчина під час катання не дотрималась правил. А атракціон, мовляв, екстремальний, розслаблятись не можна.
Однак після випадку з Юлією керівництво парку атракціонів все ж пообіцяло звернутися до заводу-виробника гірок – за порадою як покращити конструкцію гірок і запобігти травмуванням.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17
Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.
Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55
Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.
Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13
З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.
У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37
У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.
Робота без бар’єрів 15:14
Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.