Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 червня, 19:03:14

В Чернігові затриманий підозрюваний у вбивстві малолітнього хлопчика

07.06.2013   15:58

Начальник УМВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик провів брифінг для журналістів, на якому розповів про затримання підозрюваного у вбивстві 4-річного хлопчика.

Олександр Михайлик нагадав присутнім про перебіг подій, коли 4 червня о другій ночі до чергової частини Чернігівського міськвідділу внутрішніх справ надійшло повідомлення від жительки обласного центру, що напередодні о двадцятій вечора її 4-річний син пішов з дому на вулицю і не повернувся.

Четвертого червня близько двадцятої години у лісопосадці, що розташована в районі “Кордівка”, було виявлено зниклого хлопчика у непритомному стані з видимими тілесними ушкодженнями, від яких останній по дорозі до лікарні помер в кареті швидкої медичної допомоги.

Чернігівським міськвідділом було відкрито кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого пунктом 2 частиною 2 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство малолітньої дитини) – санкцією статті визначено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі.

Упродовж двох діб міліція безперервно проводила розшукові заходи з встановлення особи, причетної до скоєння злочину, та можливих свідків. Були перевірені всі особи, які перебувають на профілактичних обліках міліції, раніше засуджені громадяни, піднаглядовий елемент. Правоохоронці опитали сотні чернігівців, які мешкають вздовж усієї потенційної траєкторії руху дитини від місця зникнення до лісопаркової зони, де її було виявлено.

Розкриття резонансного злочину перебувало на постійному особистому контролі як начальника УМВС, так і на контролі керівництва МВС України.

Наполеглива праця всієї Чернігівської міліції принесла свій результат.

Як повідомив журналістам начальник УМВС генерал-майор міліції Олександр Михайлик, оперативники карного розшуку встановили особу жителя обласного центру, який обґрунтовано підозрюється у скоєнні вбивства малолітньої дитини. Він затриманий. Що стало причиною нелюдської жорстокості молодика у відношенні до маленького хлопчика, та яким чином розгорталися трагічні події – наразі встановлює слідство. Чоловіка 6 червня було доставлено до Чернігівського міськвідділу та повідомлено центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. У присутності адвоката особу затримано за статтею 208 Кримінального процесуального кодексу України. На даний час громадянин дає правдиві покази та проводяться слідчі дії.

Начальник УМВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик звернувся через журналістів до чернігівців і заспокоїв громадян, що підозрюваний затриманий і понесе заслужене покарання. У свою чергу представники мас-медіа після оголошення особі повідомлення про підозру у вчиненні злочину отримають повні дані про хід розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29

Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.

«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38

Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.

Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16

У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.

Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44

Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.

Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13

У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини