Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 00:43:31

Прокуратурою встановлено порушення при закупівлі вугілля для сільських шкіл

07.06.2013   12:24

Прокурорськими перевірками додержання вимог законодавства про державні закупівлі встановлено, що у Куликівському районному відділі освіти приймання кам’яного вугілля для опалення навчальних закладів здійснювалося без документального підтвердження його якості.

Занижена якість поставленого вугілля не відповідала тендерній документації, що потягло за собою безпідставне відрахування з місцевого бюджету 150 тис. грн.

Рішенням господарського суду Дніпропетровської області задоволено позов прокурора про стягнення завищеної вартості вугілля з підприємства-постачальника.

До керівника відділу освіти, яка одночасно очолювала комітет з конкурсних торгів та відповідала за виконання укладених угод, заявлено позов про стягнення середнього місячного заробітку. З рішенням місцевого суду про задоволення позовних вимог погодився і суд апеляційної інстанції.

Аналогічні порушення вимог законодавства про державні закупівлі встановлено у Бахмацькому, Коропському та Носівському районних відділах освіти.

Загалом на усунення порушень прокурорами заявлено 3 позови про стягнення майже 200 тис. грн. До матеріальної відповідальності притягнуто 2 керівників освітніх установ.

Перевірки з даного питання тривають.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів 08:57

Рішенням міської Комісії з питані техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийнятим сьогодні, 25 січня, встановлені критерії для переведення шкіл та окремих класів у Чернігові на дистанційне навчання у зв’язку з захворюваністю учнів.

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади 08:54

Оголошено відбір на посади поліцейських офіцерів громади з обслуговування 32-х територіальних громад у всіх районах Чернігівської області.

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок 08:50

Співробітники Корюківського відділу поліції викрили мешканця Сновська, який підозрюється у підпалі церкви та скоєнні низки крадіжок з храму та господарств місцевих мешканців.

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко 08:35

Відповідне розпорядження №5/2022-рп Президент України Володимир Зеленський підписав 25 січня.

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті 08:32

Свій робочий візит у Сновську громаду голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус розпочав із відвідування закладів освіти — Сновського вищого професійного училища лісового господарства та міської гімназії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини