Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 листопада, 01:46:22

Другий обласний етап “Зірниці” стартував у Чернігові

07.06.2013   07:29

На Чернігівщині захоплююча військово-патріотична спортивна гра “Зірниця” приваблює все більше молоді.

Участь в ній залюбки приймають також і батьки дітей, які виступають у ролі вболівальників. Вперше після радянських часів “Зірниця” стартувала у Гончарівському гарнізоні в 2010 році за ініціативи міського військового комісара полковника Володимира Кравчука і командира 1-ї окремої танкової бригади полковника Андрія Грицькова.

Цього разу проведенням змагань займалися військовослужбовці Чернігівського обласного військового комісаріату та працівники обласної державної адміністрації.

Гарна традиція, завдяки організаторам змагань, продовжується і цього року. Вона корисна й цікава для підлітків. Тож проведення “Зірниці” продовжуватиметься і наступного року.

“Зірниця” тривала два дні. В ній брали участь 23 команди зі шкіл області. Кожна команда складалася з семи юнаків та двох дівчат 8-10 класів. Відбиралися кращі учні старших класів. У кожному загоні була своя, стилізована під військову, форма одягу, головні убори та емблеми школи.

Школярі змагалися на території спортивного стадіону колишнього Чернігівського льотного училища. Навчальні місця були обладнані працівниками та військовослужбовцями Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, який очолює полковник Микола Шпак.

Стартувала “Зірниця” підняттям прапору гри. Загони школярів пройшли урочистим маршем. Їхній вишкіл оцінювала суддівська колегія, яка складалася з офіцерів гарнізону та представників місцевої влади.

Під час гри діти змагалися у конкурсах зі стройової підготовки, стрільби з пневматичної гвинтівки, підтягування на перекладині, надягання протигаза на час, долання смуги перешкод, метання імітаційної гранати в ціль, розбирання й збирання автомата, а також надання першої медичної допомоги. Очі у підлітків горіли!
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21

Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41

Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19

У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.

Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини