Куликівський район: під час пожежі загинула людина
4 червня о 19:18 до Куликівського пожежно-рятувального підрозділу надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Горбове. За викликом через кілька хвилин прибув черговий караул.
Проте, до їх прибуття пожежу ліквідували сусіди кількома відрами води. У житловому будинку виявлено обгоріле тіло 70-річного господаря.
Як з’ясувалося в ході розслідування, близько 19 години після вечері дружина господаря пішла обробляти присадибну ділянку, а чоловік залишався вдома. За кілька хвилин з будівлі почав виходити дим і сусіди прибігли на допомогу, але врятувати життя господарю було запізно.
Ймовірною причиною трагедії послужила власна необережність пенсіонера. Від газової плити на ньому загорівся одяг, від високої температури чоловік знепритомнів і впав.
По факту пожежі проводиться розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Понад у 15 разів вище норми: патрульні виявили нетверезого водія 13:10
Учора, близько 18-ї години, патрулюючи вулицею Гончою, за порушення Правил дорожнього руху поліцейські зупинили автомобіль Land Rover.
У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у пограбуванні пенсіонерки 12:00
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління встановили особу 41-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння золотим ланцюжком із хрестиком 72-річної пенсіонерки.
На Чернігівщині 4,6 тисяч клієнтів служби зайнятості працевлаштовано 11:16
Протягом січня-липня 2026 року на Чернігівщині:
Поліція документує наслідки ворожих атак по Чернігівщини 10:16
Упродовж доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками – через удари росіян постраждали мирні місцеві мешканці.