Міліція розшукує вбивцю малолітнього хлопчика
Вночі четвертого червня до чергової частини Чернігівського міського відділу внутрішніх справ надійшло повідомлення від жительки Чернігова, що напередодні її 4-річний син пішов з дому гуляти на вулицю і не повернувся.
На пошуки дитини були задіяні понад 400 працівників міліції Чернігівського гарнізону. Перевірялися дитячі майданчики, горища, підвали, парки та місця відпочинку громадян.
Близько 20 години у лісопосадці району «Кордівка» було виявлено малолітнього хлопчика у непритомному стані з тілесними ушкодженнями голови, який помер в кареті швидкої медичної допомоги під час транспортування до лікарні.
Розпочато кримінальне провадження за статтею 115 ч. 2 п. 2 Кримінального кодексу України (умисне вбивство малолітньої дитини) - карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі.
Міліція проводить оперативно-розшукові заходи з встановлення осіб, що причетні до скоєння злочину, та можливих свідків.
Розкриття резонансного злочину знаходиться на контролі керівництва УМВС в Чернігівській області та МВС України.
Прохання до всіх, хто володіє будь-якою інформацією, телефонувати до чергової частини Чернігівського міського відділу внутрішніх справ за номером (0462)619-945, 619-943, 619-911 або 102.
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.