«Богатирські ігри» в Менській виправній колонії
В Менській виправній колонії (№ 91) управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області пройшли справжнісінькі богатирські ігри.
12 засуджених, які пройшли попередній етап відбору, мірялися силою, підіймаючи величезні штанги вагою 150 кілограм, пробігаючи дистанцію з 80-кілограмовими газовими балонами в руках і підкидаючи над головою 80-кілограмову колоду.
Почесним гостем та суддею конкурсу був заслужений майстер спорту України Олександр Пеканов, який є чотириразовим чемпіоном світу та багаторазовим призером престижних міжнародних турнірів з богатирського багатоборства та рекордсменом світу у вправі «Мертва тяга».
Під час проходження всіх 5 конкурсних вправ Олександр Пеканов демонстрував засудженим та гостям заходу власну силу. Він піднімав важкий автомобіль, підкидав величезні камені вагою 150 кілограм та демонстрував вправи з міжнародних конкурсів богатирів. Видовищність проробленого захоплювала дух.
«Зустрічі з такими великими людьми, як Олександр Пеканов - це подія. Адміністрація не зацікавлена, щоб ті, хто відбуває покарання почували себе тут погано, а навпаки, навіть у місцях позбавлення волі засуджений відчував себе людиною. Я впевнений, що подібні змаганні, перш за все, спрямовані на перевиховання порушників закону, формування правильних орієнтирів у понятті добра і зла, і звичайно на заохочення здорового способу життя», - зазначив начальник управління Олександр Доробалюк.
Засудженим було складно стримати емоції. А на спортивній арені пристрасті не вщухали. Хтось із в'язнів намагався підняти автомобіль. Вдалося.
Ті, хто не потрапив на шоу, займались своїми повсякденними, буденними справами. Але комусь з них все ж вдалося глянути. Дві години суцільного екстриму і шуму. В колонії це вперше. Керівництво сподівається, що їх підопічні зрозуміють цінність свободи і продовжать займатись спортом.
Виступ закінчився нагородженням переможців, які отримали грамоти та подарунки від фізкультурно-спортивного товариства «Динамо». З собою засуджені залишили неймовірні враження. Свято, хоч і коротке, але незабутнє.
Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.
У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36
З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.