Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 жовтня, 10:58:04

Проведено рейдову перевірку стану підготовки об’єктів відпочинку, які розташовані на території Чернігівського району

30.05.2013   08:09

У період літніх відпусток і канікул актуальним для дітей та дорослих громадян постає питання оздоровлення у санаторіях, таборах та базах відпочинку. Проте, аби він став безпечним, головним завданням до початку оздоровчої компанії 2013 року є вжиття комплексу заходів із забезпечення безпеки відпочиваючих.

З огляду на це, фахівцями Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій вживаються практичні заходи. 28-29 травня було проведено рейдову перевірку стану підготовки об’єктів відпочинку, які розташовані на території Чернігівського району.

Як з’ясувалося, керівництвом дитячих таборів “Електронік” у с. Снов’янка та “Зміна” у с. Седнів приділяється належна увага забезпеченню безпеки відпочиваючих. Проведені заміри опору ізоляції електромереж, в наявності засоби пожежогасіння та плани евакуації людей на випадок виникнення пожежі, стенди з інформацією щодо основних правил безпечної поведінки, протипожежне водопостачання відповідає вимогам. Наразі, керівниками об’єктів відпочинку проводиться робота щодо приведення до початку оздоровчої компанії в належний стан пляжів та отримання відповідних документів.

Проте, у перевірених закладах залишаються невиконаними ряд заходів. Зокрема, будівлі не обладнані автоматичною пожежною сигналізацією, не проводиться просочення дерев’яних конструкцій горищ.

Тож, Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області звертається до керівників об’єктів провести необхідний ряд заходів, аби убезпечити відпочинок людей, а особливо дітей в закладах оздоровлення.

Наразі перевірки об’єктів відпочинку та оздоровлення тривають, дане питання знаходиться під постійним контролем фахівців Управління ДСНС у Чернігівській області.
 

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.