Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 листопада, 18:59:02

Розпочав роботу Всеукраїнський науково-практичний семінар з безпеки життєдіяльності дитини

29.05.2013   13:14

29 травня у Чернігові в готельно-туристичному комплексі "Придеснянський" розпочав свою роботу Всеукраїнський науково-практичний семінар щодо формування навичок та вмінь з безпеки життєдіяльності дитини за Базовим компонентом дошкільної освіти.

На нього з усіх куточків України аби обговорити проблемні питання, поділитись досвідом з виховання дитини у безпечному середовищі зібрались освітяни та представники Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Під час відкриття заходу до присутніх звернулись начальник управління освіти і науки ОДА Анатолій Заліський, начальник інституту державного управління у сфері цивільного захисту Василь Андрієнко, начальник УДСНС в області Вадим Шулюк та заступник директора департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Тамара Панасюк. Семінар триватиме два дні. Під час його роботи обговорюватимуться різні питання, проте головною темою залишається безпека життєдіяльності дошкільнят.

На другому поверсі готелю гості та учасники семінару ознайомилися із тематичною виставкою дитячих робіт.
 

Останні новини Чернігівщини

Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28

Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.

Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні»

У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19

Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12

Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.

У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50

До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини