Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 17:31:43

Українські миротворці в ефірі телерадіокомпаній Чернігівщини

28.05.2013   17:46

До Дня миротворців ООН, яке відзначається в Україні 29 травня, в ефірі чернігівських телерадіокомпаній військовослужбовці місцевого гарнізону розповіли про армійську діяльність, яку вони виконували в миротворчих місіях у країнах Африки, Близького Сходу та на Балканах.

Варто зазначити, що перед громадою області виступали військовослужбовці військової служби за контрактом: ті, які лише починають кар’єру професійного військового та в перше побували в миротворчій місій, а також ті, у кого за плечима три-чотири «гарячі точки». Серед них військовослужбовці 8-го командного пункту армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України та Північного територіального управління Військової служби правопорядку.

В ефірі Чернігівської телерадіоагенції «Новий Чернігів» в програмі «Актуально» військові розповіли глядачам про завдання, які вони виконували в миротворчих місіях, особливості військової служби, побут та дозвілля.

Зокрема, старший прапорщик Олексій Глинін, який побував у першій миротворчій місії у Демократичній Республіці Конго розповів про збройні конфлікти, які тривають у країні більше 15 років, а також продемонстрував глядачам африканські сувеніри та елементи спорядження закордонних бійців.

А в ефірі Чернігівського обласного радіо «Сівер-центр» миротворці розказали про відбір та підготовку до участі в закордонній місії, про неоціненний досвід, який отримали там, а також привітали всіх тих, хто 29 травня відзначатиме професійне свято.

- В ефірі телеканалу  «Новий Чернігів» були справжні чоловіки, захисники не лише своєї Батьківщини, а й люди, які несуть мир у світ, - сказала ведуча програми «Актуально» журналістка Ірина Сенченко. – Українські військові врятували не одне життя по всій планеті, а, отже, нам є ким пишатись…

 Ануфрієв Віктор

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.