Чернігівські міліціонери зводили дітей до зоопарку
Працівники кримінальної міліції у справах дітей УМВС в Чернігівській області спільно з колегами з Менського райвідділу організували виїзд групи дітей з Чернігівського дитячого центру соціально-психологічної реабілітації та «важких» підлітків до Менського зоопарку.
Діти мали змогу доторкнутися до живої природи, побачити представників фауни, яких досі ніколи не бачили та просто поспілкуватися зі своїми однолітками поза межами виховного закладу.
Малеча із захопленням перебігала від клітки до клітки, від вольєра до вольєра, спостерігаючи за кумедними, досі не баченими тваринами, за їх поведінкою, фотографуючись на фоні диких тварин. Кульмінацією заходу стала для дітей можливість погодувати тваринок. Діти заповзятливо заходилися рвати траву та годувати нею кізочок, куланів та інших копитних тварин. Вихователям коштувало немалих зусиль відірвати їх від цього захоплюючого заняття.
Більшість дітлахів, як вони самі зізналися, не лише вперше побували в зоопарку, але й взагалі вперше взяли участь у подібній пізнавальній екскурсії. Як зазначила вихователь закладу із 16-річним стажем Вікторія Сапун: «Всім вихованцям дуже сподобалось, вони отримали масу позитивних емоцій. Для дітей, які проходять соціально-психологічну реабілітацію, це дуже важливо у виховному плані: таке спілкування з тваринами, з природою робить дітей м’якшими, більш контактними, добрішими. Тому ми вдячні працівникам міліції і сподіваємося, що надалі подібні екскурсії стануть доброю традицією, системою, одним із важливих аспектів виховно-реабілітаційного процесу».
В свою чергу, представник міліції – старший оперуповноважений ВКМСД УМВС Оксана Зубець запевнила, що «подібні заходи вони, працівники кримінально міліції у справах дітей, будуть проводити регулярно і намагатися залучати до них все ширше коло дітей».
На завершення екскурсії всіх її учасників організатори пригостили фруктами та солодощами, а потім зробили колективне фото на фоні Менського зоопарку. Дорогою додому малеча, переповнена позитивними емоціями та задоволена солодощами, міцно спала на сидіннях комфортного «Еталона».
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.