Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 23:27:27

Віськову присягу склало одну тисячу триста юнаків

27.05.2013   08:45

У 169 навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що дислокується у селищі Десна на Чернігівщині, Військову присягу на вірність українському народові склало одна тисяча триста новобранців.

Аби побачити, в яких умовах їхні діти, онуки та друзі виконуватимуть свій конституційний обов’язок, на присягу до курсантів приїхало майже 5 тисяч осіб з усіх куточків України. За пів години до початку ритуалу гостей запросили до місця складання присяги. У супроводі чергових офіцерів вони довгими колонами вирушили на найбільший стройовий плац перед штабом військової частини. Урочистості розпочалися о 9 годині ранку.

Присягу юнаки склали при розгорнутому бойовому прапорі навчального центру. “Присягаю на вірність українському народові”, – такі слова лунали з вуст молодих воїнів.

В урочистостях взяли участь представники командування навчального центру та навчальних військових частин. Під час урочистого мітингу курсантів з визначною подією в їхньому житті привітали заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України з бойової підготовки – начальник управління бойової підготовки генерал-лейтенант Юрій Борискін та начальник 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України Ігор Танцюра, заступник голови організації солдатських матерів України Ніна Лисогор, представники органів місцевої влади.

У своєму виступі генерал-лейтенант Юрій Борискін зазначив, що наразі у строю перебувають кращі представники української молоді. Він також наказав командирам військових частин берегти молодих захисників Вітчизни та всіляко їм допомагати оволодівати військовою наукою.

Від імені командування навчального центру полковник Ігор Танцюра побажав молодому поповненню сумлінно вивчати військову справу, зразково виконувати свій військовий обовязок.

Заступник голови організації солдатських матерів України Ніна Лисогор вручила коровай з українським рушником одному з командирів військових частин та Пантелеймона Цілителя, оздоблену камінням буштину.
Завершився ритуал прийняття Військової присяги проходженням урочистим маршем всього молодого поповнення навчального центру, після чого молоді солдати отримали звільнення у містечко.

Для частування гостей в їдальні навчального центру всім бажаючим подавали до столу солдатську гречану кашу з мясом, гороховий супа та компот.
Присязі передував курс первинної загальновійськової підготовки, в ході якого молоді солдати опановували початкові знання з військових дисциплін. Кандидатів на навчання за конкретними спеціальностями ретельно відбирали. Під час курсу молодого солдата офіцери вивчали особові справи призовників та проводили співбесіди з ними, щоб визначити вподобання та здібності кожного майбутнього молодшого спеціаліста.

Незадовго до прийняття присяги солдати-новобранці вперше в житті стріляли з бойової стрілецької зброї. Вони виконали вправу початкових стрільб з АК-74 і закінчили курс індивідуальної підготовки молодого поповнення, що тривав майже місяць.

У навчальному центрі готують молодших спеціалістів за 80 спеціальностями. Більш ніж 60% навчальної програми розраховано на заняття “у полі”. На полігоні створена універсальна база. Тут є можливість виконувати стрільби з усіх видів стрілецької зброї та озброєння танків і бойових машин піхоти.

З 1-го червня у курсантів розпочинається планове чотиримісячне навчання, в ході якого юнаки опанують військові спеціальності Сухопутних військ, а потім продовжать свою службу у військових частинах Збройних Сил України.
 

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.