Ніжинського депутата затримали за підозрою у вбивстві під час спроби зґвалтування
Найскандальнішого депутата міськради Ніжина Чернігівської області 26-річного Максима Багрінцева затримали за підозрою у вбивстві молодої жінки під час спроби зґвалтування, повідомляють Уездные новости.
Максим Багрінцев
Багрінцева затримали вночі у Ніжині у власній квартирі. Столичні спецпідрозділи брали його штурмом. А до цього цілий місяць вистежували вбивцю молодої киянки. Тіло жертви маніяка, задушеної під час спроби зґвалтування, знайшли ще у квітні.
Згодом оперативники вийшли на молодого ніжинського депутата. Затриманий Максим Багрінцев - майстер провокацій. На одній із сесій міської ради він заявив, що йому замовили вбивство мера Ніжина.
Прес-служба партії «Батьківщина» заявиkf, що Максим Багрінцев, який заарештований за скоєння тяжкого злочину, не є ані членом партії «Батьківщина», ані членом фракції «Батьківщина» у міській раді Ніжина. Максим Багрінцев виключений і з партії, і з фракції у міськраді ще 18 березня цього року.
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.