Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 10:07:58

Поставлено крапку в кримінальній справі про пограбування іноземця

25.05.2013   10:38

Прокуратура м.Чернігова підтримала державне обвинувачення в кримінальній справі щодо двох неповнолітніх, які в грудні минулого року пограбували іноземця.

Громадянина “іноземної” зовнішності вони помітили о 5-й годині ранку біля нічного клубу, де проводили час і самі. Запропонували провести незнайомця до готелю “Україна” – а насправді домовились між собою заманити його в тихе місце і пограбувати. У результаті пограбування гість із Німеччини не тільки втратив гроші, але й був побитий.

Злочинцям на той час було по 17 років. Один з них мав кримінальне минуле, раніше засуджувався за крадіжки.

Під час досудового слідства потерпілий упізнав нападників.

Їх дії слідством та судом кваліфіковано за ч.2 ст.186 Кримінального кодексу України (грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, вчинений за попередньою змовою групою осіб).

Підтримавши пропозицію державного обвинувача, суд призначив одному з грабіжників – раніше судимому – покарання у вигляді 4 років 8 місяців позбавлення волі, іншому – у вигляді 4 років 6 місяців з іспитовим строком у півтора року.

Останні новини Чернігівщини

29 листопада - День електронного привітання

29 листопада - День електронного привітання 09:37

Чудеса технологій зближують людей.

Виявлено 640 нових випадків COVID-19

Виявлено 640 нових випадків COVID-19 16:46

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 28 листопада в області зафіксовано 640 нових випадків підтвердженого діагнозу COVID-19.

Про вдосконалення та оптимізацію мережі ЦНАПів на Чернігівщині

Про вдосконалення та оптимізацію мережі ЦНАПів на Чернігівщині 13:20

Реформа децентралізації та адміністративно-територіального устрою передбачає реформування системи надання адміністративних послуг.