Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 21:20:29

У регіональній громадській приймальні міністра оборони України у Чернігові безперебійно триває прийом відвідувачив

25.05.2013   10:33

За словами керівника Регіональної громадської приймальні Міністра оборони України у Чернігові – помічника військового комісара Чернігівського обласного військкомату з правової роботи майора Анатолія Лотоцького, переважна більшість людей, які звертаються зі своїми проблемами, вже встигли відчути на собі реальні переваги в роботі цієї структури.

Тут громадяни отримують безкоштовну професійну юридичну консультацію, практичну допомогу в оформленні документів правового характеру, чітку відповідь по суті питання. Тож більшість проблемних питань можна вирішувати на місці, не витрачаючи час та гроші на поїздку до столиці.

– Питання, які виходять поза межі нашої компетенції, ми направляємо до Києва. По кожному зверненню заявники у чітко встановлені терміни отримують відповіді із конкретними шляхами розв’язання тієї чи іншої проблеми, – наголошує майор Лотоцький, – Основна категорія громадян, які звертаються до нас, це особи пенсійного віку, які у своїй більшості порушують питання перерахунку пенсій, поліпшення житлових умов, виплати одноразової грошової допомоги внаслідок захворювань отриманих під час проходження військової служби та інвалідності, встановлення статусу учасника бойових дій, отримання пільг встановлених чинним законодавством України для даної категорії громадян, – далі розповів офіцер.

Також, чималу частину звернень складають особи, які працюють або проходять державну службу у різноманітних військових формуваннях на території Чернігівської області. Дану категорію громадян в основному турбують питання про право на отримання тих чи інших відпусток, зарахування до стажу державної служби певного періоду роботи, наявність права на отримання пенсійного забезпечення як державного службовця.

Левова частка громадян, які прибувають на прийом до Регіональної громадської приймальні Міністерства оборони України у м. Чернігові це мешканці обласного центру та населених пунктів де дислокуються військові частини та установи Збройних Сил України.

Близько десятої частини звернень приймаються за допомогою телефону “гарячої лінії”, через електронну та звичайну пошту.


 

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».