Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 листопада, 04:58:32

У регіональній громадській приймальні міністра оборони України у Чернігові безперебійно триває прийом відвідувачив

25.05.2013   10:33

За словами керівника Регіональної громадської приймальні Міністра оборони України у Чернігові – помічника військового комісара Чернігівського обласного військкомату з правової роботи майора Анатолія Лотоцького, переважна більшість людей, які звертаються зі своїми проблемами, вже встигли відчути на собі реальні переваги в роботі цієї структури.

Тут громадяни отримують безкоштовну професійну юридичну консультацію, практичну допомогу в оформленні документів правового характеру, чітку відповідь по суті питання. Тож більшість проблемних питань можна вирішувати на місці, не витрачаючи час та гроші на поїздку до столиці.

– Питання, які виходять поза межі нашої компетенції, ми направляємо до Києва. По кожному зверненню заявники у чітко встановлені терміни отримують відповіді із конкретними шляхами розв’язання тієї чи іншої проблеми, – наголошує майор Лотоцький, – Основна категорія громадян, які звертаються до нас, це особи пенсійного віку, які у своїй більшості порушують питання перерахунку пенсій, поліпшення житлових умов, виплати одноразової грошової допомоги внаслідок захворювань отриманих під час проходження військової служби та інвалідності, встановлення статусу учасника бойових дій, отримання пільг встановлених чинним законодавством України для даної категорії громадян, – далі розповів офіцер.

Також, чималу частину звернень складають особи, які працюють або проходять державну службу у різноманітних військових формуваннях на території Чернігівської області. Дану категорію громадян в основному турбують питання про право на отримання тих чи інших відпусток, зарахування до стажу державної служби певного періоду роботи, наявність права на отримання пенсійного забезпечення як державного службовця.

Левова частка громадян, які прибувають на прийом до Регіональної громадської приймальні Міністерства оборони України у м. Чернігові це мешканці обласного центру та населених пунктів де дислокуються військові частини та установи Збройних Сил України.

Близько десятої частини звернень приймаються за допомогою телефону “гарячої лінії”, через електронну та звичайну пошту.


 

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини 21-22 листопада склала 29 адміністративних матеріалів за порушення карантинних умов

Поліція Чернігівщини 21-22 листопада склала 29 адміністративних матеріалів за порушення карантинних умов 19:34

За 21 листопада на території Чернігівської області поліцейськими мобільних групп з дотримання карантинних умов було складено 18 протоколів за ст.44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. З них 3 протоколи у Чернігові.

Черговий номер щорічника

Черговий номер щорічника "Розумовські зустрічі" вийшов у Чернігові 17:27

Вже всьоме в Чернігові виходить збірник наукових праць «Розумовські зустрічі». Це періодичне видання, що спирається на розробки учасників щорічної однойменної науково-практичної конференції.

Виявлено 563 нових випадків COVID-19

Виявлено 563 нових випадків COVID-19 17:18

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 23 листопада в області зафіксовано 563 нових випадків COVID-19.

Ніжинська поліція оперативно затримала підозрюваного у вбивстві

Ніжинська поліція оперативно затримала підозрюваного у вбивстві 12:35

О пів на п'яту годину вечора до чергової частини поліції надійшла інформація, що в одному з ніжинських будинків виявлено труп господаря.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 3 особи та 60 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 3 особи та 60 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 12:21

Упродовж минулого тижня з 16 по 23 листопада щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебували на цілодобовому чергуванні 201 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.