Ще один факт зухвалого браконьєрства
21 травня поточного року під час планової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства в галузі збереження рослинного та тваринного світу державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області спільно з працівниками лінійного відділу міліції у річковому порту Чернігів УМВС України в Чернігівській області затримано 3-х жителів області, які здійснювали незаконний лов риби із застосуванням електричного струму на р. Снов біля с. Нові Боровичі Щорського району Чернігівської області.
У порушників виявлено та вилучено електропристрій з дротами, два акумулятори, металевий човен “Южанка”, підвісний двигун “Yamaha” 25 к.с., автомобіль “Фольксваген Caddy” та інші предмети, а також свіжо виловлену рибу сом 20 шт., загальною вагою 18 кг, вилов якої завдав держаним інтересам збитків на суму 8500,00 грн.
За даним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 249 КК України.
Згідно з санкціями цієї статті, зазначені протиправні дії караються штрафом у розмірі до 6800 грн. або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого. При цьому, притягнення до кримінальної відповідальності не звільняє порушників від обов’язку компенсувати завдану ними державним інтересам шкоду у розмірі 8500,00 грн.
Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області Андрій Павленко, Віктор Лепеха
Останні новини Чернігівщини
Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28
У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.
Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).
Чим живуть ветерани Чернігівщини: про потреби та точки дотику – з профільною міністеркою 15:20
Наталія Калмикова, міністерка у справах ветеранів України, відвідала Чернігівщину з новим робочим візитом. Сьогодні – в день четвертих роковин повномасштабного вторгнення.
Готовність Чернігівщини до повеней і паводків – на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС 15:16
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Основна увага – підготовці до можливої весняної повені. До засідання долучився заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Демчук.
Чернігівська команда - у п’ятірці найкращих на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики 15:14
З 21 до 22 лютого в Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.