Діяльність Громадської ради при ДПС у Чернігівській області припинено
Припиненню роботи Громадської ради при ДПС у Чернігівській області була присвячена зустріч керівництва податкової з представниками ради, яка відбулася за “круглим столом”.
Голова комісії з проведення реорганізації ДПС у Чернігівській області Петро Жабинець зазначив, що консультативно-дорадчий орган припиняє діяльність у зв’язку з реорганізацією територіальних органів Державної податкової служби України і Державної митної служби України та утворенням територіальних органів Міністерства доходів і зборів України.
Але зв’язок із громадськістю не втрачається, а лише набуває нового формату. У перспективі буде створена єдина Громадська рада при Головному управлінні Міндоходів у Чернігівській області та Чернігівській митниці Міндоходів.
В ході засідання було підбито підсумки роботи Громадської ради та ознайомлено присутніх із функціями Міністерства доходів і зборів України, окреслено пріоритети його роботи.
Голова громадської ради Василь Цурій подякував присутнім за плідну та ефективну роботу, порозуміння при вирішенні питань та ініціативність.
Головне управління Міндоходів у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33
Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».
Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09
Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.
Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35
З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.
Вікторія Здор виборола дві нагороди на чемпіонаті України з шахів у Львові 15:14
У Львові завершився чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.