Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 23:52:11

Ріпкинський район: відгуки війни. ФОТО

24.05.2013   08:35

22 травня о 16:45 до служби “101” у Ріпкинському районі надійшло повідомлення від місцевих жителів, які відпочивали в лісовому масиві біля с. Мокрі Велички, про те що вони натрапили на невідомі предмети, схожі за ознаками на вибухонебезпечні предмети.

За їх викликом, до місця події з райцентру прибули фахівці пожежно-рятувального підрозділу, які встановили, що це 3 мінометні міни калібром 82 мм та 1 артилерійський снаряд калібром 152 мм., що залишила після себе Велика Вітчизняна війна.

До приїзду групи піротехнічних робіт Управління ДСНС у Чернігівській області небезпечне місце охороняється співробітниками районного відділу міліції. Знищення вибухонебезпечних предметів планується на 23 травня.


Тож рятувальники застерігають! У разі виявлення вибухонебезпечного, або схожого на нього предмету, необхідно припинити поблизу будь-які роботи і вийти за межі небезпечної зони. Огородити місце знахідки, не допускати до нього людей, а тим більше дітей. Про подію необхідно негайно повідомити пожежно-рятувальну службу за номером “101”, або міліцію за номером “102”. Пам’ятайте, кожний такий предмет несе в собі смертельну небезпеку!

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».