Найбільше шлюбів з початку 2013 року зареєстровано у Прилуках
Після закінчення високосного року зросла шлюбна активність жителів Чернігівщини.
У січні–березні 2013р. в області зареєстрували шлюб 1170 пар наречених проти 765 рік тому. Рівень шлюбності зріс з 2,8 до 4,4 у розрахунку на 1000 наявного населення. Переважну кількість шлюбів (836, або 71,5%) зареєстровано в міських поселеннях.
Найбільше шлюбів у розрахунку на 1000 наявного населення було зареєстровано у м.Прилуках (6,3‰), найменше - у Срібнянському районі (2,0‰).
Уперше взяли шлюб 821 чоловік та 798 жінок (відповідно 70,2% та 68,2%). Серед наречених – 34 вдівці та 49 удів. Повторно одружитися вирішили 315 чоловіків та 323 жінки.
За даними статистичних спостережень, вік не є перешкодою для укладання шлюбу. Наймолодшими нареченими були 18-річна дівчина та 17-річний юнак. Найстаршому нареченому виповнилося 89 років, найстаршою нареченою була 78-річна жінка. Середній вік жінок, які виходили заміж, становив 27 років, чоловіків, які одружувалися – 32 роки.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.