Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 січня, 17:08:21

На полігоні доріг не буває

23.05.2013   11:12

Військовослужбовці військової служби за контрактом, які навчаються у 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Десна на Чернігівщині, здійснили марш у 33 кілометри на бойових машинах БМП-1 та БМД-1.

За словами заступника командира  навчального батальйону 354-го механізованого полку «Десни» з виховної роботи майора В’ячеслава Жернового курсанти працювали з бойовими машинами в польових умовах майже цілий тиждень.

- Усі контрактники, які  навчаються за спеціальністю  механік-водій, - повідомив майор Жерновой, - практикувались у водінні бойових машин у складних умовах місцевості. Зокрема, долали колійний прохід в мінно-вибуховому загородженні та макет колійного мосту, маневрували на ділянках загороджень та зупиняли машину в зазначених місцях. Також військовослужбовці водили БМП та БМД у складі колони і на марші. В порівнянні з першими тижнями підготовки  у навчальному центрі, контрактники значно підвищили водійські навички та вміють правильно експлуатувати машини.

Нагадаємо, що у 169-му навчальному  центрі вже 2,5 місяці навчаються військовослужбовці військової служби за контрактом за базовими та фаховими спеціальностями Сухопутних військ Збройних Сил України.

Наступного тижня контрактники складуть іспити з професійних дисциплін, після чого отримають відповідні сертифікати та відбудуть до своїх військових частин для подальшого проходження військової служби.

 Ануфрієв Віктор

Останні новини Чернігівщини

Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк

Чотири гектари чернігівської Кордівки віддали під урбан-парк 16:17

У лісопарку Кордівка у Чернігові планують збудувати урбан-парк.

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії

ДБР прийшло з обшуками до Чернігівської міськради під час сесії 15:38

У Чернігівській міськраді, де 27 січня проходить сесія, Державне бюро розслідувань проводить обшук.

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни

За матеріалами СБУ засуджено іноземця, який закликав до розв’язування війни 12:00

За матеріалами Служби безпеки України Апеляційний суд Чернігівської області остаточно затвердив рішення про покарання іноземця – мешканця Чернігова за поширення публічних закликів до війни.

Тетянине свято на сцені філармонійного центру

Тетянине свято на сцені філармонійного центру 11:49

Віддані шанувальники творчості артистів Чернігівського обласного філармонійного центру завжди з нетерпінням чекають на 25 січня — Тетянин день.

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє»

Відкрита лекція співробітника Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка «Крути – бій за майбутнє» 10:45

«Без Крут навіть акт 22 січня був би документом без підпису, бо такі акти мало виголосити. Їх треба чинити…», - Євген Маланюк, письменник, сотник армії УНР

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини