Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 травня, 01:17:45

Балувана облрада пафосно проїздить черговий мільйон

22.05.2013   08:45Агенцiя

Чернігівська облрада 14 травня за результатами тендеру уклала угоду з ККП “Облавтосервіс” Чернігівської облради на послуги з перевезення пасажирів в службових цілях за 1,13 млн грн. Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Згідно з технічним завданням для транспортного забезпечення будуть використовувати автомобілі представницького та бізнес-класу. Конкретні марки автівок не вказані. Режим роботи – ненормований. Оплачувати ці послуги будуть з коштів місцевого бюджету.

За останні п’ять років облрада уклала угод на пасажирські перевезення на загальну суму 6,74 млн грн.

http://nashigroshi.org/2013/05/22/baluvana-oblrada-pafosno-projizdyt-cherhovyj-miljon/

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02

Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38

До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36

Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.

Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50

Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини