Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 жовтня, 00:55:08

Майже 500 запитів на публічну інформацію розглянула Чернігівська міська рада за два роки дії закону

18.05.2013   09:58

Від початку дії Закону України “Про доступ до публічної інформації”, тобто із травня 2011 року, структурні підрозділи Чернігівської міської розглянули майже 500 запитів.

Цю діяльність позитивно оцінив і столичний Центр політичних студій та аналітики, провівши всеукраїнський моніторинг за підсумками 2012 року. Відповідно до його результатів, Чернігівська міська рада потрапила до першої трійки лідерів серед міських рад обласних центрів України в номінації “Найкраще представлення в мережі Інтернет” за найкраще наповнення офіційного веб-сайту та зручність для користування.

За словами секретаря міської ради Олега Шеремета, який визначений особою, відповідальною за організацію в установленому порядку доступу до публічної інформації, тематика звернень надзвичайно різноманітна – від поточного використання бюджетних коштів до рішень кількадесятрічної давнини.

Як свідчить аналіз запитів, із загальної кількості отриманих звернень дві третини відносяться до компетенції управління архітектури та містобудування, управління земельних ресурсів та управління житлово-комунального господарства міськради.

Відповіді на запити надавалися на прохання запитувачів як у письмовому, так і в електронному вигляді. “Ми не маємо проблем із порушенням строків, всі відповіді на запити були надані в установлені законодавством терміни”, – наголосив О. Шеремет.
 

Останні новини Чернігівщини

Прилуцькій стоматполіклініці дотували із бюджету 300 тисяч гривень

Прилуцькій стоматполіклініці дотували із бюджету 300 тисяч гривень 20:01

На черговому засіданні виконавчого комітету Прилуцькій стоматологічній поліклініці погодилися виділити із бюджету 300 тисяч гривень на погашення заборгованості по заробітній платі.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 702 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 702 нових випадки COVID-19 19:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 28 жовтня в області зафіксовано 702 нових випадки COVID-19. Зокрема 308 — у Чернігівському районі (в тому числі 160 — у Чернігові), 143 — у Прилуцькому, 101 — у Корюківському, 81 — у Новгород-Сіверському, 69 — у Ніжинському. 95 захворілих госпіталізовані.

СБУ викрила посадовців Чернігівської міськради на розкраданні коштів, виділених на розвиток соціальної інфраструктури

СБУ викрила посадовців Чернігівської міськради на розкраданні коштів, виділених на розвиток соціальної інфраструктури 19:27

Служба безпеки України викрила посадовців Чернігівської міської ради та керівників будівельних компаній на привласненні десятків мільйонів гривень, виділених на розвиток соціальної інфраструктури міста.

На Чернігівщині триває осінній призов 19:27

Черговий призов громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань розпочався у жовтні цього року. Чернігівщина до кінця грудня має виконати план — 467 осіб. Завершити відправку призовників необхідно за два місяці.