Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 листопада, 13:47:52

У Чернігові відбулася акція "Україна – Європа: без фашизму"

15.05.2013   16:44Агенцiя

Під таким гаслом на Красній площі м. Чернігова 15 травня відбуваються цьогорічні урочистості до Дня Європи. Станом на 16-ту годину на площі вже зібралось біля восьми тисяч осіб.

Цього року фестиваль країн Європи вже вп’яте збирає молодь, представників громадськості, а також людей старшого покоління. Організатори наголошують, що фестиваль — це не лише виставки-презентації, а і мистецький проект «Україна європейська».

Заявки на участь у  святі подали представники більше 50-ти громадських організацій-євроклубів Чернігівщини, а головними натхненниками акції виступили Чернігівська міська громадська організація «Євроклуб» (до речі, має багаторічний досвід успішних заходів до Дня Європи) та обласна організація «Молоді регіони».

Також за ініціативою молоді — а саме «Молодих регіонів» — відбувається акція «Молодь Чернігівщини — проти фашизму». Всі бажаючі можуть залишити написи у формі гасел, побажань та закликів на спеціальному стенді, який буде таким собі уособленням громадської думки щодо бачення майбутнього України у європейській спільноті. А сам європейський поступ нашої держави бачиться молодими людьми як закономірний процес, який означає також і своєрідне «дорослішання» суспільства, у якому немає місця ксенофобії, расизму, дискримінації по релігійним та мовним ознакам.

Цікаво, що творчі колективи, які заявлені на виступи на сцені, готували виступи, що поєднують тематику європейської інтеграції та Дня Перемоги.

Також представник оргкомітету, повідомив, що у сквері ім. Попудренка гості свята з районів та міст області можуть сфотографуватися з солдатами у військовій формі часів Великої Вітчизняної війни та на фоні Прапора, який 22 вересня 1943 року після запеклих боїв було встановлено на будівлі облвиконкому (зараз — приміщенні облдержадміністрації). Звичайно, це не сам прапор, а його точна копія, яку спеціально виготовили до минулорічного Дня визволення міста від фашистських загарбників.

Останні новини Чернігівщини

Обласна школа керівника

Обласна школа керівника "Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проєкти" 12:32

26 листопада відбулася обласна школа керівника "Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проєкти" у форматі онлайн.

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету. Нові скореговані тарифи для юридичних осіб

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету. Нові скореговані тарифи для юридичних осіб 12:05

26 листопада відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Федора Вовченка.

Онлайн-нарада стосовно стану реалізації проєктів програми

Онлайн-нарада стосовно стану реалізації проєктів програми "Велике будівництво" та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР 11:44

25 листопада перший заступник голови ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду з представниками структурних підрозділів облдержадміністрації, міських рад міст обласного значення та об'єднаних територіальних громад області.

Міст над річкою Білоус біля Масанів закрито на ремонт

Міст над річкою Білоус біля Масанів закрито на ремонт 11:35

Міст над річкою Білоус, що за Масанами під Черніговом, закритий для проїзду (дорога Т-26-06 Чернігів - Любеч - Славутич, км 10+474). Проводиться аварійний ремонт.

Про спорт та літературу говорили на другому ефірі бібліотечного проєкту

Про спорт та літературу говорили на другому ефірі бібліотечного проєкту "Клуб книгомандрівників" 11:23

Гостем бібліотеки цього разу став відомий спортсмен, призер Чемпіонату світу з біатлону Андрій Дериземля.