Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 16:16:42

Благодійність, доброчинність – це безкорисливе надання допомоги тим, хто її потребує

15.05.2013   08:41Агенцiя

З квітня 2013 року в Україні розпочато програму “Банк добрих справ” ініційовану АБ “Укргазбанк” та Фундацією імені князів-благодійників Острозьких.

В рамках програми благодійні фонди та громадські організації об’єднались у Всеукраїнську мережу “Врятуймо добру людину!”. У Чернігівській області цю мережу представляє громадська організація “Центр прогресивної молоді “Апельсин”.

Як повідомлялося раніше, 04 квітня 2013 року до МГО ЦПМ “Апельсин” звернулась Яковенко Світлана Миколаївна з проханням допомогти зібрати кошти на реабілітацію своїх дітей – Владислава та Мирослави. Близнятам 12 років, лікарі поставили діагноз – ДЦП важкого ступеня. Курси реабілітації потрібно проводити не менше двох разів на рік. З побутовими та лікувальними проблемами родина справляється самостійно, але знайти двічі на рік по 12-15 тис. грн. майже неможливо.

Цього року перший курс реабілітації починається 20 травня. Щоб діти змогли поїхати, необхідно було зібрати 13 000 грн.

Персоналом та волонтерами МГО ЦПМ “Апельсин” було розроблено стратегію залучення благодійних пожертв, проведено три вуличні акцій зі скриньками, а також широку інформаційну кампанію в мережі Інтернет.

За час проведення акції було зібрано 7 915 грн. 67 коп. Мати близнят – Яковенко Світлана своїми силами зібрала кошти, щоб заплатити за реабілітацію доньки Мирослави. За рахунок програми “Врятуймо добру людину” було сплачено за реабілітацію Владислава, а також за харчування обох дітей на час перебування у реабілітаційному центрі “Здоров’я”.

Висловлюємо щиру подяку волонтерам акції, а також всім благодійникам м. Чернігова, які в скрутні економічні часи залишають в своєму серці місце для співчуття, милосердя та щедрості! Саме завдяки невеликим пожертвам, однак великій кількості чернігівських благодійників, діти отримали можливість пройти курс реабілітації.

Програма продовжується тому, що вже восени Мирослава і Влад потребують другого курсу реабілітації.

За детальною інформацією звертайтесь до Ірини Черенько (067)9458330, (063)7062660, (0462)93-00-13, cpmapelsin@mail.ru

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.